Fani nie byli zachwyceni ostatnią metamorfozą Sochy. Tym razem się zachwycą. Aktorka chwali się ciążowymi krągłościami i promienieje

Małgorzata Socha pojawiła się w piątek na Hair Fashion Night i zachwyciła. Aktorka, która niedługo trzeci raz zostanie mamą, wyglądała świeżo i promiennie.

Małgorzata Socha ostatnio zaskoczyła swoich fanów całkiem nową fryzurą z grzywką. Choć znaleźli się tacy, którzy pochwalili tę zmianę, większość głosów była raczej mocno sceptyczna. Radzono jej zapuszczenie grzywki i powrót do poprzedniego uczesania. Nie wiemy, czy Socha faktycznie postanowiła posłuchać tych rad, ale na piątkowej imprezie Hair Fashion Night organizowanej przez L'Oreala wyglądała przepięknie. Ścięta na równo grzywka już jej odrosła i gwiazda delikatnie odsłoniła czoło.

MAŁGORZATA SOCHA - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Małgorzata Socha, która już wczesną jesienią urodzi swoje trzecie dziecko, ewidentnie starała się maskować ciążowe krągłości, ale było to trudne. Pod czarną, luźną sukienką wyraźnie było już widać sporych rozmiarów brzuch.

Małgorzata Socha w ciąży nie zwalnia tempa

Choć termin porodu jest już dosyć bliski, Małgorzata Socha wciąż jest aktywna zawodowo. Nadal gra w "Przyjaciółkach" i w "Na Wspólnej", a zdjęciami z planu chętnie chwali się na Instagramie.

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.