Martyna Gliwińska rozstała się z Bieniukiem, a on skomentował jej zdjęcie. Próbuje ją odzyskać?

Niedawno Martyna Gliwińska zdradziła, że rozstała się z Jarosławem Bieniukiem, bo ich drogi rozeszły już jakiś czas temu. Tymczasem piłkarz skomentował jej zdjęcie. Wciąż wierzy w to, że będą jeszcze razem?

Zaledwie tydzień temu Martyna Gliwińska wyznała w rozmowie z "Super Expressem", że jej związek z Jarosławem Bieniukiem to przeszłość.

Tak naprawdę nasze drogi rozeszły się już dawno. Jarosław nie spełniał moich oczekiwań jako człowiek i partner. Szczegóły pragnę zostawić dla siebie z czystego szacunku do naszej relacji i dla dzieci.

Jednak wygląda na to, że piłkarz zaczyna tęsknić za Martyną.

Jarosław Bieniuk skomentował zdjęcie Martyny Gliwińskiej

Martyna opublikowała na Instagramie swoje selfie. Pod fotografią pojawiło się sporo komentarzy, w tym dwa od Jarosława.

Uuu - napisał krótko piłkarz.

Chwilę później zdobył się na kolejny komentarz, który był odpowiedzią do pierwszego.

Lala.

Martyna nie odpowiedziała na komentarz, a jedynie go polubiła.

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk

O tym, że ta dwójka się ze sobą spotyka dowiedzieliśmy się w wakacje 2016 roku. Na Instagramie Martyny i Jarosława pojawiło się wówczas ich wspólne zdjęcie. Niedługo później media rozpisywały się o rozstaniu pary. Później nastąpił zwrot akcji i spekulowano o ślubnych planach tej dwójki. Ostatecznie nic z tego nie wyszło. W 2017 roku ponownie plotkowano o rozstaniu Martyny i Jarka. Kryzys w związku spowodowany był ponoć obowiązkami zawodowymi piłkarza. Jednak konflikt został zażegnany. Wypowiedź Martyny sugeruje jednak, że w tym związku nie działo się dobrze już od dłuższego czasu.

Myślicie, że będą jeszcze razem?

KS