Szczęśliwa Rusin na bajkowych wakacjach we Włoszech. Cudowne widoki! TAKIE podpisy do zdjęć sugerują jedną rzecz

Kinga Rusin przebywa obecnie na rajskich wakacjach, z których zdaje na bieżąco relację. Po opisach do jej zdjęć można się domyślać, że towarzyszy jej ukochany, Marek Kujawa.

Kinga Rusin postanowiła trochę odpocząć i naładować akumulatory poza granicami Polski. W tym celu prezenterka wybrała się do Włoch. Ku uciesze swoich fanów na na Instagramie na bieżąco zdaje relację z bajkowej. Dzięki temu możemy podziwiać piękne widoki i szczęśliwą, zakochaną Kingę Rusin.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Kinga Rusin publikuje tylko swoje zdjęcia, ale z ich opisów łatwo można wywnioskować, że podczas podróży towarzyszy jej ukochany partner, Marek Kujawa.

I jak tu się nie cieszyć!? Nie dość, że pięknie, to jeszcze z najlepszym towarzyszem i świetnym fotografem - widniał podpis obok jednej z fotografii.

Romantycznie - tak Kinga Rusin podpisała zdjęcie stolika, przygotowanego na romantyczną kolację przy winie.

Kinga Rusin niezwykle rzadko udostępnia wspólne zdjęcia ze swoim ukochanym. Podczas włoskich wakacji, znana z dobrego i eleganckiego stylu, prezenterka tym razem postawiła na luz totalny. Jej klapki niestety nie przypadły do gustu fanom. O jakie buty poszło? Możecie je zobaczyć TUTAJ.

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.