Kinga Rusin z Markiem Kujawą jest 6 lat, ale zdjęcie z nim pokazała PIERWSZY RAZ. I to jakie! Jej komentarz prosty, ale mówi wszystko

Kinga Rusin pochwaliła się romantycznym zdjęciem ze swoim partnerem, Markiem Kujawą. To pierwsze zdjęcie z ukochanym, które wrzuciła na Instagram.

Kinga Rusin poznała Marka Kujawę ponad 6 lat temu i przez cały ten czas skutecznie chroniła prywatność swojego związku. W wywiadach na temat partnera wypowiadała się sporadycznie, rzadko też chodziła z nim na oficjalne przyjęcia. O wspólnych zdjęciach w mediach społecznościowych nie było w ogóle mowy, dlatego tak wyjątkowa jest fotografia, którą dziennikarka właśnie wrzuciła na Instagram. Pozuje na niej z ukochanym w otoczeniu egzotycznej przyrody wyspy Huahine. Zdjęcie skomentowała krótko, ale wymownie emotikoną serca.

 

Para przebywa obecnie na wakacjach na Oceanie Spokojnym. Rusin obfitą relację z egzotycznej podróży prowadzi na Instagramie i Facebooku, ale podejrzewamy, że żadne ze zdjęć nie wzbudziło takich emocji wśród internautów jak to z przystojnym prawnikiem.

Właśnie takiego zdjęcia brakowało do tej pięknej wakacyjnej opowieści.
W końcu przystojny pan Marek tez jest.
No nareszcie foteczka z ukochanym. Cudownie.

Dołączmy się do zachwytów. Przepiękne zdjęcie!

Kinga Rusin przed laty zmagała się z poważną chorobą. Znajoma wyjawia: To przez dramatyczny rozpad rodziny

WJ

 .

Więcej o:
Copyright © Agora SA