Ślub Gwyneth Paltrow już za chwilę? Wrzuciła zdjęcie z tajemniczej imprezy. Wśród gości Cameron Diaz

Gwyneth Paltrow kilka dni temu się zaręczyła. Kiedy planuje wziąć ślub? Zdjęcie, które wrzuciła na Instagram wskazuje na to, że już niedługo.

Kilka dni temu odbyło się tajemnicze przyjęcie Gwyneth Paltrow. Choć od razu pojawiły się spekulacje, że aktorka wzięła ślub, wygląda na to, że to ważne wydarzenie jest dopiero przed nią. Ostatnio świętowała prawdopodobnie swoje zaręczyny, bo na jej palcu pojawił się pierścionek z ogromnym kamieniem, który zaprezentowała podczas poniedziałkowej premiery filmu "Avengers: Infinity War".

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Ostatnio aktorka pochwaliła się zdjęciem z kolejnej imprezy. Wśród gości były m.in. Cameron Diaz, Nicole Richie i Rachel Zoe. 

- Kiedy kobiety, które kochasz najbardziej na świecie fundują Ci obiad, a Ty kończysz z majtkami na głowie... - napisała Gwyneth.

 

Czy tylko nam się zdaje, że aktorka świętowała wieczór panieński? Sądząc po opisie i po tym, że na imprezie obecne były wyłącznie kobiety, jest to całkiem możliwe.

To byłby drugi ślub Gwyneth Paltrow. W latach 2003-2015 była żoną Chrisa Martina, z którym ma dwoje dzieci: 14-letnią Apple i 12-letniego Mosesa. Jej obecnym partnerem jest Brad Falchuk, scenarzysta, reżyser i producent telewizyjny.

WJ

Więcej o: