Nina Tyrka i Agustin Egurrola się pogodzili! "Czas zadziałał na naszą korzyść"

Nina Tyrka w najnowszej rozmowie z "Twoim Imperium" przyznała, że jej stosunki z byłym partnerem, Agustinem Egurrolą w końcu znacznie się polepszyły.

Nina Tyrka w rozmowie z "Twoim Imperium" opowiedziała o swoich obecnych relacjach z byłym partnerem, Agustinem Egurrolą. Byli partnerzy od czasu rozstania nie mieli ze sobą za dobrych stosunków. Jak się okazuje, teraz jest już zupełnie inaczej.

Czas zadziałał na naszą korzyść. Przyjaźnimy się, jest miło między nami. Lubimy spędzać razem czas. Po prostu oboje musieliśmy dojrzeć do tego, żeby znowu swobodnie rozmawiać, bez wypominania sobie błędów z przeszłości - wyznała tancerka "Twojemu Imperium".

Nina Tyrka wyznała też po raz pierwszy, że wina za rozstanie leżała po obu stronach. Do tej pory twierdziła, że to Agustin Egurrola przyczynił się do rozpadu ich związku.

Kiedyś niepotrzebnie chciałam udowodnić, że tylko ja mam rację. Czasu nie cofnę, ale mogę sprawić, że przyszłość będzie milsza. Staram się po prostu nie być zołzą - przyznała otwarcie.

Nina Tyrka i Agustin Egurrola byli parą przez 8 lat. Rozstali się w 2015 roku po kilku nieudanych próbach ratowania związku. Para wychowuje wspólnie córkę, 10-letnią Carmen. Do tej pory tancerka zarzucała choreografowi, że bardziej skupiał się na karierze zawodowej aniżeli na rodzinie.

AG