Małgorzata Rozenek pokazała, jak spędza Wielkanoc. Nietypowo! Internauta zarzucił jej hipokryzję

Małgorzata Rozenek wyjechała na Wielkanoc do Szczyrku, gdzie aktywnie spędza czas z mężem i synami. Niektórym jej fanom nie spodobało się jednak takie spędzanie świąt.

Małgorzata Rozenek tegoroczne święta wielkanocne postanowiła spędzić poza domem rodzinnym. "Perfekcyjna" wybrała się razem z mężem, Radosławem Majdanem i synami na południe Polski. Relację ze swojego pobytu w Szczyrku na bieżąco zdaje na Instagramie. Państwo Majdanowie na brak atrakcji i wrażeń zdecydowanie nie mogą narzekać. 

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Małgorzata Rozenek w Wielką Sobotę opublikowała zdjęcie zrobione na koniec przejażdżki quadami. Przy okazji złożyła też życzenia swoim fanom. Jeden z internautów skrytykował jednak taki nietradycyjny sposób spędzania świąt, zarzucając "Perfekcyjnej" hipokryzję.

Bardzo przepraszam, ale czegoś nie rozumiem. W jednym z ostatnich wywiadów powiedziała pani, że święta w tym roku domowo, z żywymi kwiatami, porcelanowymi pisankami, a kulinaria załatwia mama. Chyba, że wszystko zostało w domu. To jak jest naprawdę?

Co myślicie o takim spędzaniu świąt?

AG