Khloe mówiła o samoakceptacji, a teraz daje TAKIE RADY?! Żenujący post wkurzył fanki. "Rozczarowujące"

Khloe Kardashian wywołała burzę na Twitterze po tym, jak dodała artykuł o pozowaniu do zdjęć, żeby wyglądać dużo szczuplej. Radzi w nim m.in. żeby ukrywać się za koleżanką.

Khloe Kardashian została skrytykowana przez fanów po tym, jak opublikowała w swojej aplikacji artykuł zatytułowany "5 wskazówek, żeby wyglądać cholernie szczupło na zdjęciach".

Jedna ze wskazówek mówi o ukrywaniu się za przyjaciółką, tłumacząc, że dzięki temu można "zmniejszyć się dosłownie o połowę". Inna rada sugeruje, żeby pozwalać się fotografować tylko z góry, bo "jeśli zdjęcie będzie robione od dołu, równie dobrze możesz mieć 10 dni odstępstw od diety w tygodniu". Pozostałe wskazówki na liście obejmowały wysunięcie brody, odpowiednie ułożenie ramion i noszenie czarnych ubrań lub pionowych pasków

Kardashian została ostro skrytykowana za ten artykuł. Jameela Jamil, aktorka znana z serialu "Dobre miejsce", oskarżyła ją o utrwalanie problemów z poczuciem własnej wartości wśród dziewczyn.

WTF Khloe? Dziewczyny wysyłają mi to zdjęcie i mówią, że przez to czują się źle. Przestańcie obserwować wszystkich, którzy obniżają wasze poczucie własnej wartości! Sprawmy, żeby Instagram był bezpieczną przestrzenią, a nie pułapką bezcelowej trucizny - napisała.

Fani Kardashianki również nie kryją swojej frustracji.

Dlaczego nie spróbujesz użyć swojej platformy, żeby zachęcać ludzi do bycia sobą? Nie zgadzam się z tym artykułem. Każdy jest piękny na swój sposób. Ludzie nie muszą wyglądać chudo na Instagramie. Naprawdę lubię cię jako osobę, Khloe, ale nie podoba mi się to.
To takie problematyczne. Osoby wpływowe, takie jak ty, powinny promować takie zachowania, żeby ludzie kochali siebie, a nie chcieli zmienić swój wygląd do zdjęć. Spodziewałam się czegoś więcej - pisali.

Inni wypominali jej hipokryzję. Khloe i jej marka Good American promowali ruch "body positive", akceptacji swojego ciała bez względu na to, jaki ma się rozmiar. Ten artykuł zdecydowanie temu zaprzeczał.

Jestem zmieszana. Myślałam, że twoja marka odzieżowa koncentruje się wokół wszystkich typów ciała. Jest 2018. To krok do przodu i dwa kroki w tył.
Oj, okropny artykuł. Jak na kogoś, kto promuje pewność siebie (tak jak ty), jest to bardzo rozczarowujące - czytamy na Twitterze.

Khloe Kardashian póki co nie odpowiedziała na krytykę.

embed

A Wy co sądzicie? Nieszkodliwe, zabawne wskazówki czy promowanie niezdrowego obrazu własnego ciała?

OG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.