Rozenek i Majdan na swoim show zarobili naprawdę sporo. Ale za coś innego dostali o wiele więcej. Ta kosmiczna kwota przyprawia o zawrót głowy

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan doczekali się swojego show. Każdy odcinek "Iron Majdan" kosztował TVN ponoć milion złotych, ale para nie zarobiła z tego tak wiele. Większe pieniądze zgarnęli za coś innego.

Program "Iron Majdan" to jedna z największych w historii inwestycja stacji TVN. Cały program ponoć kosztował 10 mln zł. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w każdym odcinku stawiają czoła nowym wyzwaniom. Czy im się to opłaciło? Magazyn "Party" postawił sprawdzić, ile zarobiło małżeństwo. Okazało się, że ich gaża nie była bardzo wygórowana.

Do kieszeni głównych bohaterów programu trafiło 200 tys. złotych, czyli 20 tys. złotych za odcinek. Zdajemy sobie sprawę, że dla przeciętnego Polaka to bardzo dużo pieniędzy, ale pamiętajmy, że gwiazdy zarabiają inaczej. W zeszłym roku Majdanowie zagrali w reklamie telefonii komórkowej, która przyniosła im prawdziwe kokosy. "Party" donosi, że za udział w spocie zgarnęli... 2 mln. złotych! 

 

Magazyn informuje, że do zarobków Majdanów wliczają się także imprezy, które wspólnie prowadzą. Inkasują ponoć ok. 10 tys. złotych za jedno wyjście.

Jeśli dodać do tego solowe projekty Małgosi i Radka, to okaże się, że Majdanowie są nie tylko idealnym małżeństwem, ale i świetnie prosperującą firmą - czytamy w "Party".

Tylko pozazdrościć... :)

PC, JT

Więcej o: