Paweł z "Rolnika" został ojcem! Jego żona zamieściła zdjęcie dumnego męża. Opis jest zaskakujący

Paweł Szakiewicz z 1. edycji "Rolnika" został ojcem, jego żona na Facebooku opublikowała urocze zdjęcie z dzieckiem na jego rękach. GRATULUJEMY!

Paweł Szakiewicz był uczestnikiem 1. edycji "Rolnik szuka żony", jednak miłość odnalazł już poza programem TVP. Dwa lata temu poślubił uroczą Martynę. W środę 28 lutego urodziło im się pierwsze wspólne dziecko. Kobieta podzieliła się tą dobrą nowiną na Facebooku.

Opublikowała urocze zdjęcie, na którym Paweł troskliwie trzyma pierworodnego potomka na rękach.

Pod zdjęciem posypały się gratulacje dla dumnych rodziców.

Gratulacje, Tatusiu! Dla Mamusi oczywiście też!
Niech się zdrowo chowa!

Martyna Szakiewicz po porodzie została w szpitalu. Postanowiła podzielić się z fanami tym, co dzieje się na sali. Dała do zrozumienia, że mimo dość ciężkich warunków nic nie jest w stanie zakłócić jej szczęścia i spokoju.

Leżymy w szpitalu, co jakiś czas pojawia się na świecie nowy człowiek i głośno krzyczy, mamy płaczą, ojcowie się wzruszają, jest pięknie, ALE w szpitalu trwa remont! Wykonują go sami fachowcy, to wiadomo, bo bez porządnej "k**wy" się nie obejdzie! I tak od rana jesteśmy razem: my szczęśliwi rodzice, dzieci i latające w powietrzu "k**wy" panów majstrów i jest pięknie - napisała  mama.

Zastanawiacie się, jak Paweł Szakiewicz poradzi sobie jako tata? Jesteśmy pewni, że świetnie da sobie radę. W końcu zdążył już nabrać doświadczenia w roli ojczyma. Jego ukochana ma już jedno dziecko, którym małżonkowie zajmują się wspólnie.

Historia miłości tej pary nadaje się na scenariusz filmowy. Kiedy Paweł bezskutecznie szukał żony w telewizji, okazało się, że ta mieszka tuż za płotem. Martyna była jego sąsiadką. Po powrocie Szakiewicza z programu zakochali się w sobie i teraz tworzą czteroosobową rodzinę.

Życzymy im wszystkiego dobrego!

PC