Trumpowie wysiadają z samolotu. Donald się zatrzymuje, a Melania... Tym zachowaniem znów upokorzyła męża?

W sieci pojawiło się nagranie, na którym pierwsza dama zignorowała Donalda Trumpa i nie zapozowała z nim do zdjęcia. Internauci wyciągnęli jednoznaczne wnioski.

Para prezydencka odwiedziła ostatnio swoją rezydencję Mar-a-Lago na Florydzie. Na nagraniu, które pojawiło się na Twitterze, widzimy jak Melania i Donald Trumpowie wysiadają z samolotu. Podczas gdy prezydent zatrzymuje się, by pozować fotoreporterom, jego żona ostentacyjnie przechodzi obok, nawet się nie zatrzymując. Udaje się prosto do samochodu.

Media od dłuższego czasu opisują narastający kryzys w małżeństwie Trumpów. Nagranie zdaje się potwierdzać napiętą sytuację. Zdaniem Internautów zachowanie pierwszej damy upokorzyło męża.

Nie pierwszy raz jesteśmy świadkami dezaprobaty ze strony Melani Trump wobec prezydenta. Najgłośniej mówiło się o sytuacji, która wydarzyła się w zeszłym roku. Kobieta ostentacyjnie odtrąciła jego rękę.

Para coraz częściej pokazuje się osobno. Na orędzie na temat stanu państwa, które wygłaszał Trump, Melania przyjechała osobno, a na Światowym Forum Ekonomicznym nie pojawiła się wcale. Co więcej, Pierwsza Dama bez męża radzi sobie bardzo dobrze, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Jak myślicie, czy małżeństwo przetrwa kryzys? A może media przesadzają w swoich osądach?

PC