Siwiec nie ukrywa już wizerunku córki. Pokazała twarz małej Mii. Oczy z pewnością odziedziczyła po mamie!

Natalia Siwiec do tej pory skrupulatnie chroniła tożsamości córki. Teraz udostępniła na Instagramie wideo, które wszystko zmienia! Widać na nim całą twarz dziecka. Jest bardzo podobna do mamy!

Natalia Siwiec od czasu kiedy została mamą, nieustannie się tym chwali. Na Instagramie codziennie pojawiają się nowe zdjęcia jej córki. Modelka przez długi czas nie chciała, żeby dziewczynka stała się rozpoznawalna i za każdym razem zasłaniała jej twarz, albo chociaż oczy. Używała do tego kocyka, czapeczki albo emotikonek w postaci okularów.

Teraz jednak wszystko się zmieniło. Doczekaliśmy się zdjęcia Mii w całej okazałośc. Jest śliczna i wygląda jak mama, zielone oczy na pewno odziedziczyła po niej!

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Ciekawe czy Siwiec rzeczywiście zmieniła zdanie i nie będzie już ukrywać twarzy Mii, a może po prostu zapomniała dodać emotikonki ukrywającej oczy. Modelka w momencie, kiedy publikowała zdjęcie, przebywała jeszcze na wakacjach w Meksyku, były to ostatnie dni urlopu. Może w wirze wrażeń nie zauważyła, co udostępnia.

My jednak mamy nadzieje, Siwiec ujawniła twarz Mii celowo i od teraz będziemy mogli podziwiać rozczulające zdjęcia ślicznej dziewczynki w całej okazałości.

PC

Więcej o:
Komentarze (66)
Siwiec nie ukrywa już wizerunku córki. Pokazała twarz małej Mii. Oczy z pewnością odziedziczyła po mamie!
Zaloguj się
 • Gość: bibi

  Oceniono 18 razy 14

  No i super! Mała jest śliczna!!!! lepsze to, niż pokazywanie dziecka z tyłu, nie wiadomo po kiego grzyba. Wielkie gwiazdy, jak Ronaldo czy Serena Williams bez problemu pokazują swoje dzieciaczki całęmu światu, a nasze pseudogwiazdeczki...szkoda gadać! Brawo Natalka, masz się czym chwalić!!!

 • Gość: ec

  Oceniono 21 razy 13

  a co ona może mieć podobnego do obecnej matki, skoro matka siebie naturalnej nie przypomina

 • Gość: Laura

  Oceniono 9 razy 5

  Śliczna! Laleczka mała 💝

 • Gość: Polina

  Oceniono 3 razy 3

  dzeici z tylu pkazuja zeby wzisc kase od pismakow i tyle fajen dzieciak mam nadzieje ze mamusia bedzie zainersowana nie jak jest malutka ale jak jest tez duza

 • Gość: mordaszek

  Oceniono 13 razy 3

  Biedne dziecko, jak można je tak ubierać, koszmarne kokardy i falbanki

 • Gość: Ggjcc

  Oceniono 1 raz 1

  Jak można wkoło jarać się dziećmi celebrytów. Robienie sensacji ta pokazała twarz dziecka a druga nie bądź które dziecko lepiej ubrane. Na miłość boską ogarnijcie się w Polsce jest multum dzieci a wszystko się kręci wkoło maluszków Państwa Lewandowskich i Siwiec. DZIECI TO DZIECI KAŻDE JEST ŚLICZNE i jak wyglądają bądź są ubrane nie ma znaczenia

 • Gość: pozytywna

  Oceniono 1 raz 1

  ludzie!!ludzie!! z kad w was tyle jadu ?jacy wy jesteście beznadziejnie zazdrosni aż mi was żal nie których

 • Gość: Kazia

  Oceniono 1 raz 1

  Piękna lalusia ☺

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX