Księżna Kate i książę William ujawnili, co znajduje się w ich pałacu. Jesteśmy przekonani, że też to macie. Będziecie zaskoczeni

Księżna Kate i książę William zdradzili, że w ich pałacu znajdują się... meble z Ikei. Stoją jednak tylko w dwóch pokojach. Domyślacie się, w których?

Książęca para William i Kate są właśnie w służbowej podróży po Skandynawii. Para przez 4 dni przebywała w Szwecji, gdzie została założona sieć meblowa Ikea. Odwiedzili tam między innymi Muzeum Architektury i Designu, w którym spotkali się z Marcusem Engmanem - szefem projektantów marki Ikea. Ponoć zdradzili mu w rozmowie, że znane na całym świecie meble tej marki znajdują się także u nich w Pałacu Kensington. Jak można się domyślać nie zdobią one salonu, a pokoje dzieci - Charlotte i George'a.

Ujawnili, że mają kilka mebli z Ikei w pokojach dziecięcych  - powiedział Engmanem.

Mimo wszystko trudno nam sobie wyobrazić, że w bogato zdobionych, ogromnych komnatach można znaleźć proste meble z Ikei. Jednak, jak zapewnia Engmanem, taka właśnie jest Ikea - dostosowana do potrzeb każdej osoby.

Jestem dumny, że możemy dopasować się do każdego. Właśnie tego chcemy, żeby taka była Ikea - dla wielu ludzi na świecie, zarówno dla rodziny królewskiej, jak i zwykłych ludzi - powiedział dodał.

Myślicie, że i w pokoju przyszłego dziecka znajdzie się łóżeczko ze znanej sieciówki?

MT

Dlaczego William i Kate nie trzymają się za ręce, a George nosi tylko krótkie spodnie? Wyjaśniamy "dziwne" zachowania rodziny królewskiej

Więcej o:
Komentarze (18)
Książę William i Księżna Kate ujawnili, że mają w Pałacu Kensington meble z Ikei. Jesteśmy zaskoczeni
Zaloguj się
 • Gość: rozumny

  Oceniono 9 razy 9

  Nie ma; w domu mam tylko rzeczy promowane Roberta i Annę Lewandowskich. Ale w zeszłym roku kupiłem dwa wózki dla dzieci za 10 i 7 tysięcy, a że córka ma 9 lat, sąd ubezwłasnowolnił.

 • Gość: Ella

  Oceniono 7 razy 7

  Wyglądają na bardzo szczęśliwą rodzinę ,to miłe.

 • alek.bu

  Oceniono 5 razy 5

  "...spotkali się z Marcusem Engmanem...", "... powiedział Engmanem...", "...jak zapewnia Engmanem..." ...i wszystko jasne!

 • 4boel

  Oceniono 2 razy 2

  Sympatyczna para, fajna rodzina.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  IKEA się nie odmienia. Pismaki od siedmiu boleści.

 • Gość: ulik*

  Oceniono 3 razy 1

  Gdzie te meble? Zdjęcia zrobione gdzieś. Na pewno nie w pałacu.

 • Gość: Ghj

  0

  Wielce mi sensacja.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 2 razy 0

  Nie, nie mam mebli z Ikei. To jakaś zbrodnia?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX