Rutkowski sprzedaje swojego mercedesa. Cena zwaliła nas z nóg

Krzysztof Rutkowski lubi drogie samochody. Jeśli chcesz jeździć jego żółtym mercedesem, który wystąpił w teledysku zespołu Fisher, musisz zapłacić 600 000 złotych.

Krzysztof Rutkowski w show-biznesie znany jest głównie ze swojej ekscentrycznej fryzury, ale również z zamiłowania do drogich aut. Najwidoczniej sportowy, Mercedes-Benz AMG GTs, który możecie pamiętać z teledysku do utworu "Jesteś aniołem" już mu się znudził.

 

Mężczyzna wystawił go na sprzedaż za pośrednictwem dealera z Bydgoszczy na jednym z portali motoryzacyjnych.

Rutkowski swojego mercedesa zakupił w 2015 roku. Obecnie cena identycznego auta w polskim salonie to ponad 854 tys. zł. Sam ekstrawagancko żółty lakier wymaga ponad 40 tys. zł dopłaty.

Teraz każdy może poczuć się jak Rutkowski jadący na "akcję". Wystarczy, że zapłaci 599 tys. zł brutto. Nie jest to wbrew pozorom wygórowana cena za tak dobrze wyposażone auto tej klasy. Oprócz oryginalnego koloru śledczy zdecydował się na ceramiczne hamulce, kubełkowe fotele, system Keyless-Go i rozbudowany system multimedialny.

Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem, na pewno zwróci uwagę na silnik. Na nas wrażenie zrobiła informacja, że maszyna rozpędza się w 3,8 sekundy do 100 km/h, a prędkość maksymalna to 310 km/h.

Taką furą można szybko dotrzeć na ratunek! Ciekawe, jakie będzie nowe auto, które pojawi się w garażu Rutkowskiego?

PC