Uczestniczka z "Projekt Lady" wystąpiła w teledysku disco-polo. "Smakujesz dziś jak żelkowy miś". To po prostu trzeba zobaczyć

Patrycja Wieja korzysta z popularności zdobytej w "Projekt Lady". Próbuje swoich sił jako aktorka i wystąpiła w teledysku zespołu disco-polo Youpiter.

Patrycja Wieja zwyciężyła pierwszą edycję "Projekt Lady". Dziewczyna nie ukrywa, że chciałaby zaistnieć w show-biznesie. Na razie jej się to udaje. Widzieliśmy już ją w "DD TVN", gdzie wcieliła się w rolę trenerki fitness i demonstrowała ćwiczenia na trampolinach, a teraz mamy okazję oglądać ją w teledysku do piosenki "Wino i koc" zespołu Youpiter. Wieja o swoim sukcesie poinformowała na Instagramie. Dodała tam zagadkowy post.

Nowa miłość czy zdjęcie z planu teledysku? Dla ciekawych odpowiedź w instastory! - napisała.
 

Wieja w teledysku zagrała główną rolę. Wcieliła się w dziewczynę wokalisty. Niestety na drodze do jej szczęścia pojawiają się kolejne dziewczyny, które również są zakochane w mężczyźnie. Fani pochwalili efekt końcowy i pracę Wieji. 

Brawo za debiut! Nie jestem fanką tego rodzaju muzyki, ale na ciebie miło się patrzy i fajnie, że się angażujesz w takie projekty.
Wypadłaś bardzo dobrze.
Rola odegrana perfecto!
 

Patrycja Wieja nie jest jedyną uczestniczką z "Projektu Lady", która po programie zaczęła karierę w branży muzycznej. Jej koleżanka Julia Jaroszewska nagrała swój teledysk. Ona niestety nie spotkała się z miłymi komentarzami, tak jak Wieja. Julia już wcześniej próbowała swoich sił w muzyce i wtedy z inną dziewczyną z programu nagrały hip-hopowy teledysk. Czyżby teraz każda z uczestniczek starała się zaistnieć w świecie muzyki?

MT