"Projekt Lady". Uczestniczki nagrały hip-hopowy teledysk. Rapują o... Małgorzacie Rozenek

"Projekt Lady" - jak widać - uczy nie tylko dobrych manier przy stole, ale też rozwija talent uczestniczek. Nieprzekonani? Posłuchajcie piosenki uczestniczek.

W 2. edycji "Projektu Lady" znalazły się dwie uczestniczki, których pasją jest muzyka. Julia Jaroszewska śpiewa, a Paulina "Pyśka" Radzikowska rapuje i pisze teksty. Dzięki programowi miały szanse rozwinąć swoje talenty. Dziewczyny trafiły do profesjonalnego hip-hopowego studia i pod okiem Lilu, raperki, wokalistki i autorka tekstów stworzyły piosenkę o... (to chyba nie będzie zaskoczenie) "Projekcie Lady".

Dziś wiem, że nie dam się nikomu złamać. Tu motywacji uczy pani Tatiana. Chcę iść po swoje, mam pozytywne myśli. Chce mi się przyjść, muszę wygrać wyścig. Na przekór tym, co mówili: nie dasz rady. Teraz się uczę, muszę nabrać ogłady (...)
embed

Znalazły się też wersy poświęcone Irenie Kamińskiej-Radomskiej i Małgorzacie Rozenek:

Chcesz coś osiągnąć? Zacznij od zera. Nabieram klasy, mój wzór pani Irena.W każdej z was potencjał drzemie. Wsparcie, dobre słowo - cała pani Rozenek.
Wiem, każdy w życiu popełnia błędy. Ja chcę je naprawić, więc tu jestem - "Projekt Lady"! Mamo, obiecuję, będziesz ze mnie dumna. Idę po swoje, podpisano: twoja córka.
Do "Lejdis" wchodzisz jako wariatka, a droga tutaj nie jest łatwa. By zostać damą, musisz się starać. Wygraj swe życie, zacznij od zaraz
embed

Co jeszcze w kolejnym odcinku "Projekt Lady"

Nagranie teledysku to jednak niejedyne, co zobaczymy w poniedziałkowym odcinku "Projekt Lady". Cały będzie poświęcony rozwojowi artystycznych pasji i oswajaniem z kulturą.

Uczestniczki pojadą na wycieczkę do Warszawy. Tatiana Mindewicz-Puacz zabierze je na warsztaty artystyczne do Akademii Sztuk Pięknych, gdzie za pomocą ekspresyjnego malowania obrazów będą mogły porozmawiać o swoich traumach i lękach. Wieczorem czeka ja wizyta w teatrze. Dziewczyny obejrzą spektakl o Krzysztofie Komedzie i spotkają się z Tomaszem Karolakiem.

"Projekt Lady". Kłótnia uczestniczek

Niestety nie będzie do końca różowo. Chociaż wycieczka uczennic szkoły w Radziejowicach do Warszawy będzie obfitować w pozytywne emocje, jedna sytuacja zburzy miłą i twórczą atmosferę. Jak wiemy z przecieków z produkcji, dwie uczestniczki "Projektu Lady" mocno się pokłócą. Co je poróżniło? Co jedną z  nich doprowadziło do płaczu? Odpowiedź już w poniedziałek w TVN o 20:55

embed

ZI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.