Lamparska 3 miesiące po porodzie chwali się figurą. Spójrzcie na jej talię! W okolicy biustu też ciekawie

Magdalena Lamparska pojawiła się na premierze filmu i zachwyciła swoją figurą. Zaledwie 3 miesiące po urodzeniu dziecka wróciła do formy sprzed ciąży.

Polskie gwiazdy czwartkowy wieczór spędziły na premierze filmu "Atak paniki". Na czerwonym dywanie nie zabrakło Magdaleny Lamparskiej, która tego wieczoru postawiła na zieleń totalną. Aktorka pojawiła się w welurowym zestawie: spodnie i marynarka. Wyglądała promiennie, a uśmiech nie znikał z jej twarzy. Kreacja nie była zbyt obcisła, ale i tak podkreślała figurę aktorki i jej szczupłą talię. Widać, że wróciła do formy sprzed ciąży!

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Magdalena Lamparska na początku października 2017 roku urodziła swoje pierwsze dziecko, syna Tymoteusza. Już pod koniec listopada pojawiła się na czerwonym dywanie i zachwyciła swoją figurą. Młoda mama wyglądała świeżo i kwitnąco. Na próżno szukać u niej zbędnych kilogramów po ciąży. Widać, że macierzyństwo zdecydowanie jej służy. A Wam jak się podoba?

AG

Więcej o:
Komentarze (4)
Magdalena Lamparska na premierze filmu "Atak paniki" chwali się figurą zaledwie 3 miesiące po urodzeniu dziecka
Zaloguj się
 • Gość: ann

  Oceniono 2 razy 2

  Wygląda pięknie, ale naprawdę to jest najważniejsze 3 miesiące po porodzie? Mnie bardziej interesuje, czy jest szczęśliwa i czy dziecko jest zdrowe. Skończcie ten lans patyczaków kilka tygodni po porodzie, sama nie mam dzieci, ale wiem, że prawdziwe życie tak nie wygląda. Robicie dziewczynom i ich partnerom wodę z mózgu.

 • Gość: GdzieWesele.pl poleca

  Oceniono 2 razy 2

  Wygląda bardzo dobrze! :)

 • bob-budowniczy

  Oceniono 3 razy 1

  Kto to?

 • Gość: peleryna

  0

  Jeszcze kilka lat temu aktorki odkładały macierzyństwo na p?źniej, bo bały się o karierę..... mam wrażenie, że od momentu kiedy Kasia Cichopek, a potem Anna Mucha, pierwszy raz zaszła w ciążę.... wszystko się w artystycznym światku zmieniło. Okazało się, że nie tylko niczego nie tracą, a wręcz zyskują zainteresowanie..... dobrze się stało

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX