"M jak miłość". W serialu pojawi się nowa postać. Do obsady dołączy siostra Olgi Frycz! Wiedzieliście, że jest tak ładna?

W "M jak miłość" pojawi się nowa postać. Do obsady dołączy przyrodnia siostra Olgi Frycz.

Kilka tygodni temu na antenie TVP zostały wytransmitowane prawdopodobnie ostatnie odcinki "M jak miłość" z udziałem Olgi Frycz, wcielającej się w postać Ali. W serialu pojawi się jednak inna aktorka o tym samym nazwisku, mianowicie Gabriela Frycz. To przyrodnia siostra Olgi. Ona prawdopodobnie również będzie nazywać się w serialu Alicja. 

Nowa Alicja ma sporo namieszać. Zagra koleżankę z pracy Ewy Mostowiak (Dominika Kluźniak). Bardzo szybko okaże się, że życzliwa z pozoru Ala, tak naprawdę jest fałszywa i podstępna. Kobieta będzie starała się zrobić wszystko, aby Ewa straciła pracę w szkole.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Gabriela Frycz jest najstarszym dzieckiem Jana Frycza. Wcześniej wystąpiła w wielu znanych produkcjach. Pojawiła się w m. in.: "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", "Karol - człowiek, który został papieżem", "Janosik. Prawdziwa historia" czy "Pogoda na piątek".

Myślicie, że w "M jak miłość" zagości na dłużej?

MT

Oni odeszli z 'M jak Miłość'

Więcej o:
Komentarze (88)
"M jak miłość". W serialu pojawi się nowa postać. Do obsady dołączy przyrodnia siostra Olgi Frycz
Zaloguj się
 • Johnny Bravo

  Oceniono 39 razy 29

  Żałosne "dziennikarstwo"! Pomylono zdjęcia do wypocin! Tytuł o kimś ładnym a dostajemy fotki jakiejś przeciętnej słowianki. Jedyne wytłumaczenie dla tej sytuacji jest takie, że GW dla cięcia kosztów zatrudnia redaktorów z orzeczeniem o niepełnosprawności - w tym przypadku niewidomych.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 27 razy 23

  Raczej brzydka

 • Gość: bęc!

  Oceniono 23 razy 21

  Z twarzy podobna do nikogo. Na ulicy codziennie mijam kilkanaście podobnych. O ile Olga ma twarz charakterystyczną dzięki wydatnym kościom policzkowym, to ta druga jest kompletnie nijaka.

 • Gość: fifi

  Oceniono 33 razy 19

  obie nie są ładne,

 • Gość: Maupa Dżewna

  Oceniono 42 razy 18

  Wiadomo, że najlepszymi aktorami są dzieci aktorów, najlepszymi lekarzami - dzieci lekarzy, najlepszymi sędziami - dzieci sędziów. I tak się ten światek toczy. A komu się to nie podoba - ten pisior i cham! Tako rzecze elita.

 • timo862

  Oceniono 17 razy 13

  Typowa warszawska "kokoszka", która musi mieć artystyczne zdjecie od tyłu w koku, okularach i w tle wodę. Typowa w cholerę. A i do tego w ogóle nie jest ładna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX