Joanna Krupa spędziła Sylwestra z nowym ukochanym. Pierwszy raz pochwaliła się zdjęciami!

Joanna Krupa sylwestrowy wieczór spędziła u boku swojego nowego ukochanego. Na Instagramie pokazała zdjęcia ze wspólnej zabawy.

Joanna Krupa w połowie 2017 roku rozstała się ze swoim długoletnim partnerem, Romainem Zago. Od tego czasu kilkukrotnie mówiono o romansach modelki, jednak żaden z mężczyzn nie zagrzał miejsca u jej boku na dłużej. Inaczej jest teraz - Krupa znalazła nowego ukochanego i na wspólnych zdjęciach wyglądają na bardzo szczęśliwych.

Wczoraj Krupa bawiła się ze swoim nowym wybrankiem podczas imprezy sylwestrowej w Los Angeles. Pochwaliła się czułymi zdjęciami ze wspólnego wieczoru. Jej ukochany to prawdziwy przystojniak, prawda?

>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<

Krupa w jednym z wywiadów przyznała, że jest u boku nowego mężczyzny bardzo szczęśliwa. Nie planowała się tak szybko zakochać, ale uczucie samo ją odnalazło.

To się wydarzyło szybko i niespodziewanie. Gdy tylko postanowiłam zrezygnować z szukania miłości i skupić się na swojej pracy, on przyszedł do mojego życia. Teraz jesteśmy nierozłączni. Jest najmilszym, najcieplejszym człowiekiem, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Sprawia, że żyję i po raz pierwszy chcę zacząć planować rodzinę - powiedziała w wywiadzie dla "Party".

Partner Krupy ma też duży wpływ na ukochaną, która w wywiadzie dla "DD TVN" wyznała, że w tym roku chciałaby zostać matką. Co ciekawe, jej poglądy na temat rodzicielstwa były jednym z powodów rozstania z Zago, który chciał powiększyć rodzinę, ale ona nie czuła się gotowa.

Myślicie, że para zdecyduje się na dzieci? Tak czy inaczej, Joannie życzymy jak najwięcej szczęścia!

OG