Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell znowu razem na planie filmowym? I to u Patryka Vegi! Mamy jego odpowiedź

Media obiegła informacja, jakoby Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell ponownie mieli się spotkać na planie zdjęciowym. I to w najnowszym filmie Patryka Vegi. Mamy odpowiedź reżysera.

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell znowu będą razem pracować? Tak przynajmniej twierdzą niektóre portale. Według najnowszych doniesień, była para ponownie spotka się na planie zdjęciowym, tym razem do najnowszego filmu Patryka Vegi. Jeden z najbardziej popularnych polskich reżyserów planuje ponoć przygotować anglojęzyczny film o handlu dziećmi pt. "Small World". Jak informuje "SE", główne role mają zagrać właśnie Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell.

Oparta na dwuletniej dokumentacji historia rozgrywa się w Polsce, Rosji, Anglii i RPA. "Small World" jest filmem krzykiem, będącym protestem przeciwko handlowi dziećmi na świecie - miał powiedzieć Patryk Vega w rozmowie z "SE".

Skontaktowaliśmy się z reżyserem w celu potwierdzenia tych informacji.

Nie wiem, skąd te plotki. Nie chcę tego potwierdzać w tym momencie. Jestem w trakcie pracy nad filmem. Będę to komunikował we właściwym czasie. Teraz jest za wcześnie - powiedział w rozmowie z Plotkiem Patryk Vega.

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell poznali się w 2008 roku na planie filmu "Ondine". Owocem ich miłości jest syn Henry Tadeusz, który przyszedł na świat w październiku 2009 roku. Związek aktorów rozpadł się na początku 2011 roku. Alicja Bachleda-Curuś miała już okazję pracować z Patrykiem Vegą podczas nagrań do produkcji "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".

Myślicie, że to dobry sposób na promocję filmu zatrudnianie byłej pary?

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.