• Link został skopiowany

Julia Wieniawa skradła całe show. I to w komplecie z sieciówki! Patrzymy też na jeden szczegół

Julia Wieniawa na Viva Photo Awards pojawiła się w czerwonym, błyszczącym komplecie z sieciówki. Wyglądała super!
Viva Photo Awards 2017, Julia Wieniawa
KAPIF.pl

Julia Wieniawa znalazła się wśród zaproszonych gości na rozdaniu nagród Viva Photo Awards 2017. To nie pierwszy raz, kiedy aktorka wyglądała najlepiej ze wszystkich gwiazd na czerwonym dywanie. Ostatnio każdy jej look zwraca naszą szczególną uwagę. Tym razem zaprezentowała się w połyskującym komplecie z sieciówki.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>>>

Wieniawa postawiła na czerwień. Jak podaje Party.pl, wybrała kurtkę i spodnie marki Reserved. Kurtkę możecie kupić za 249 zł, a spodnie - 199 zł. Całość uzupełniła czarna torebka i srebrne sandałki.

Jak Wam się podoba?

My patrzymy też na jeden szczegół, a mianowicie na włosy. Choć znaczącej różnicy nie widać, Julia przyciemniła swój odcień. Zauważyliście? 

JT  

Więcej o: