Ciężarna Katarzyna Zielińska w telewizji. Widać, że poród ZARAZ. Jej brzuch jest już naprawdę bardzo duży

Katarzyna Zielińska lada moment po raz drugi zostanie mamą. Świadczyć mogą o tym również najnowsze zdjęcia, na których jej brzuch jest już naprawdę duży.

Katarzyna Zielińska pojawiła się niedawno na nagraniach do nowego programu Macieja Orłosia pt. "Orłoś Kontra". Wszystkie oczy zwrócone były głównie na brzuch aktorki, która rodzi już lada moment. Mimo iż założyła dość luźną kreację, nie udało jej się ukryć ciążowych krągłości.

Katarzyna Zielińska pojawiła się w zwiewnej, kolorowej sukience, do której dobrała elegancką marynarkę oraz długie, beżowe kozaki za kolano. Wyglądała rewelacyjnie, a uśmiech nie schodził z jej twarzy. Stan błogosławiony zdecydowanie jej służy!

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Aktorka "Barw szczęścia" podzieliła się na Instagramie wspólnym zdjęciem z dziennikarzem, które podpisała:

W takim towarzystwie mogę spędzać każdy dzień.

Informacja o tym, że Katarzyna Zielińska spodziewa się swojego drugiego dziecka pojawiła się pod koniec lipca tego roku. Wcześniej aktorka zrezygnowała z roli Marty Walawskiej w serialu "Barwy szczęścia". Po raz pierwszy oficjalnie pokazała swój ciążowy brzuch na początku września podczas imprezy Flesz Fashion Night i skradła wtedy całe show. Katarzyna Zielińska, która wraz ze swoim mężem, Wojciechem Domańskim, wychowuje już 2,5-letniego syna, Henryka, ma urodzić kolejnego chłopca.

AG

Więcej o: