Dziennikarka Polsatu walczy z rakiem. Najpierw pokazała zdjęcie w chuście, teraz w peruce. "Szykowałam się na brak włosów"

Joanna Górska walczy z rakiem. Taką informacją podzieliła się kilka dni temu z obserwatorami. Najpierw pokazała zdjęcie w chuście, teraz w peruce.

Joanna Górska, dziennikarka Polsatu, jakiś czas temu przestała pojawiać się na antenie stacji. Swoją nieobecność wyjaśniła na profilu, gdzie dodała zdjęcie w chuście i poinformowała fanów, że walczy z chorobą nowotworową.

Jej nakrycie głowy sugerowało, że dziennikarka rozpoczęła leczenie i poddała się chemioterapii. Teraz Górska pokazała się w peruce i umieściła kolejny poruszający wpis.

Bez względu na wszystko... uśmiechaj się! Tego dnia, na początku września, było dużo łez. Jeszcze miałam swoje włosy, szykowałam się na ich brak. Podeszłam do tego jak do zadania. Emocje, przy kolejnych przymierzanych perukach, powoli gasły. Na koniec pojawił się uśmiech. Robert Szulc, Piotr Koncki bez Was nie dałabym rady. PS. Dziękuję za wszystkie komplementy odnośnie zmiany fryzury. Fajnie, że tak dobrze dobraliśmy - napisała Górska.

Internauci i tym razem dają dziennikarce dużo wsparcia.

Uśmiech na Pani Twarzy? Bezcenny!
Joasiu głowa do góry, dasz radę. Uwierz w siebie, przecież jesteś silna!
Wygląda pani pięknie, życzę dużo dużo zdrowia.

Dziennikarka jest poważnie chora, ale nie chce się poddawać. W swoim wpisie stara się pokazać, że mimo wszystko szuka optymizmu i z dystansem podchodzi no "nowej fryzury".

Redakcja również życzy dużo zdrowia i szybkiego powrotu do zdrowia.

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.