Dziennikarka Polsatu walczy z rakiem. Pod zdjęciem w chuście poruszające słowa: Jestem chora. Proszę o modlitwę

Dziennikarka Polsat News na swoim Facebooku przekazała fanom smutną wiadomość i poprosiła ich o wsparcie. Joanna Górska walczy z rakiem.

Joanna Górska kilka tygodni temu zniknęła z anteny Polsat News, nie wyjaśniając jednak przyczyn swojej nieobecności. Teraz dziennikarka na Facebooku dodała poruszający w wpis, w którym poinformowała fanów, że walczy z rakiem.

Kochani, nie ma mnie na antenie już jakiś czas. Pytacie dlaczego, a ja nie odpowiadałam... Czas powiedzieć o co chodzi. Jestem chora. Wrócę jak tylko będę mogła. Wierzących proszę o modlitwę, niewierzących o trzymanie kciuków. Badajcie się! To bardzo ważne. Im szybciej się wie, tym większe szanse - pisała Górska.

Dziennikarka poprosiła fanów o wsparcie, a ci odpowiedzieli na jej apel morzem ciepłych słów:

Asiu - wracaj szybko do nas , wszyscy bardzo mocno Cię wspieramy i trzymamy kciuki. Mój ulubiony program bez Ciebie to nie to. Wysyłam do Ciebie wszystkie moje Anioły , niech skopią dupę cancer!
Wiem jest pani ciężko.Sama walczę z chorobą od 1,5 roku.Mam raka jajników i podczas operacji znaleziono guza w macicy.Przeszłam ciężką operację i dalsze etapy leczenia.Piszę dlatego to wszystko żeby pani wierzyła, że w chorobie głowa jest najlepszym lekiem.Myśli muszą być zawsze pozytywne!Ludzie wokół pani tylko dobrzy nie toksyczni! Trzymam kciuki będzie dobrze.Gorąco Pozdrawiam
Pani Joanno! Co prawda nie jestem fanem Polsatu, ale Pani prośba o modlitwę poruszyła mną! Postaram się pamiętać o Pani w modlitwie! Niech dobry Bóg obdarzy Pani łaską zdrowia!

My także od całej naszej redakcji przesyłamy same dobre myśli. Trzymamy kciuki i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

ZI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.