Więdłocha o zachowaniu Pawlickiego w "Azji Express". Krótko i na temat, ale ta odpowiedź zaskakuje

Agnieszka Więdłocha pojawiła się na konferencji filmu "Kobiety sukcesu". Zapytaliśmy m.in. o zachowanie jej partnera, Antoniego Pawlickiego w programie "Azja Express".

Agnieszka Więdłocha pojawiła się ostatnio na konferencji prasowej filmu "Kobiety sukcesu", w którym zagrała jedną z głównych ról. Komedia romantyczna wejdzie do kin w marcu 2018 r. 

Aktorka w rozmowie z Plotkiem opowiedziała o filmie. Nie mogliśmy jednak nie zapytać o jej partnera, Antoniego Pawlickiego, który ostatnio nie cieszy się sympatią wśród Polaków. Wszystko przez program "Azja Express", w którym uczestniczy. Aktor często denerwuje widzów swoim zachowaniem, a nawet jest nazywany "homofobem".

Mówiło się, że jego postawa mocno rozczarowała Więdłochę. 

Mówi, że Antkowi wyszła słoma z butów. Jest jej za niego wstyd przed znajomymi i rodziną. Niestety, on nie widzi w swoim zachowaniu nic niestosownego, więc teraz ciągle się kłócą. Nietolerancja Antka ją wkurzyła. Po emisji odcinka tak się pokłócili, że Antek nocował u współtowarzysza z programu - zdradził znajomy aktorki w "Fakcie". 

Co na to sama zainteresowana? Choć nie chciała się wypowiadać, wyznała krótko. 

Ja nie mam telewizora.

Nasz reporter dopytał, czy Więdłocha nie ma jednak informacji zwrotnej od znajomych na temat zachowania Antka.

Ja jestem tak zapracowana, że jestem wyłącznie skupiona na swojej pracy i nikt ze mną o takich rzeczach nie rozmawia - powiedziała.

Dodała, że zdaje sobie sprawę z jednej rzeczy.

Wiem, jak wygląda nakręcanie oglądalności. Co tu dużo mówić. 

JT