Martyna Gliwińska opublikowała na swoim Instagramie dość tajemniczy post.
Nie przyspieszaj niczego. Dobrzy ludzie i tak kończą z dobrymi ludźmi.
Trzeba przyznać, że takie słowa brzmiałyby mocno dwuznacznie w przypadku szczęśliwej i zakochanej kobiety. Czyżby właśnie w ten sposób Martyna Gliwińska chciała potwierdzić, że nie jest już w związku z byłym partnerem Anny Przybylskiej?
Jarosław Bieniuk w swoim ostatnim, bardzo osobistym wywiadzie stwierdził, że obecnie jest singlem.
Przez jakiś czas spotykałem się z kimś, ale uznałem, że na razie to nie ma sensu. Trudno mi jest nawiązać bliską relację, bo mam trójkę dzieci, pracę i mało czasu na budowanie związku (...) - wyznał portalowi "WeMen" Jarosław Bieniuk.
Były piłkarz zaczął spotykać się z Martyną Gliwińską 1,5 roku temu. Nowa partnerka sportowca miała dobry kontakt z jego dziećmi, szczególnie z najstarszą Oliwią. Wiele razy mogliśmy oglądać ich wspólne zdjęcia. Już kilka razy pojawiały się plotki o ich rozstaniu, ale para dość szybko je dementowała, umieszczając na Instagramie rodzinne zdjęcia. Jednak ich ostanie, wspólne fotografie pochodzą z sierpnia. Od tamtej pory nie byli widziani razem, nie publikowali też wspólnych zdjęć na swoich profilach społecznościowych.
AG