Bieniuk i Gliwińska nie są już razem? Najpierw on wyznał, że jest wolny. Teraz ona zamieściła TAKI wpis. Sporo wyjaśnia

Jarosław Bieniuk w ostatnim wywiadzie wyznał, że obecnie z nikim się nie spotyka. Teraz jego dotychczasowa partnerka zamieściła dwuznaczny wpis. Czyżby to był już definitywny koniec ich związku?

Martyna Gliwińska opublikowała na swoim Instagramie dość tajemniczy post.

Nie przyspieszaj niczego. Dobrzy ludzie i tak kończą z dobrymi ludźmi.

Trzeba przyznać, że takie słowa brzmiałyby mocno dwuznacznie w przypadku szczęśliwej i zakochanej kobiety. Czyżby właśnie w ten sposób Martyna Gliwińska chciała potwierdzić, że nie jest już w związku z byłym partnerem Anny Przybylskiej?

Martyna GliwińskaMartyna Gliwińska Instagram/martyna.gliwinska

Jarosław Bieniuk w swoim ostatnim, bardzo osobistym wywiadzie stwierdził, że obecnie jest singlem.

Przez jakiś czas spotykałem się z kimś, ale uznałem, że na razie to nie ma sensu. Trudno mi jest nawiązać bliską relację, bo mam trójkę dzieci, pracę i mało czasu na budowanie związku (...) -  wyznał portalowi "WeMen" Jarosław Bieniuk.

Były piłkarz zaczął spotykać się z Martyną Gliwińską 1,5 roku temu. Nowa partnerka sportowca miała dobry kontakt z jego dziećmi, szczególnie z najstarszą Oliwią. Wiele razy mogliśmy oglądać ich wspólne zdjęcia. Już kilka razy pojawiały się plotki o ich rozstaniu, ale para dość szybko je dementowała, umieszczając na Instagramie rodzinne zdjęcia. Jednak ich ostanie, wspólne fotografie pochodzą z sierpnia. Od tamtej pory nie byli widziani razem, nie publikowali też wspólnych zdjęć na swoich profilach społecznościowych.

AG