Na ślub założyła suknię babci z 1962 roku. Reakcja staruszki bardzo wzruszająca. "To było coś pięknego"

To piękna historia pięknej sukienki i pięknej rodziny. 74-letnia Penny Jensen zalała się łzami wzruszenia, gdy zobaczyła wnuczkę w swojej sukni ślubnej sprzed ponad pół wieku.

Jordyn Cleverlyod zawsze mówiła o sobie, że ma "starą duszę", co zawsze wyrażało się w jej upodobaniach. Wybierała inną muzykę, inne książki, a nawet inne ubrania niż jej rówieśnicy. Jednak suknię ślubną, w jakiej we wrześniu 23-latka powiedziała "tak", to absolutnie wyjątkowe zjawisko.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Piękna koronkowa kreacja ma 55 lat i należała do babci panny młodej. Penny Jensen w 1962 roku poślubiła w niej swojego ukochanego. Jordyn nie zdążyła poznać osobiście swojego dziadka, który tragicznie zmarł w wieku 49 lat na sarkoidozę. Żył on jednak w pełnych ciepła i tkliwości opowieściach babci.

Panna młoda, mając w pamięci wspomnienia babci o szczęśliwym małżeństwie, postanowiła "wykorzystać życiową okazję" i z pomocą krawcowej Kandee Harris dać drugie życie wspaniałej sukni ślubnej babci.

To było dla babci coś tak intymnego i osobistego dla niej, więc wiedziałam, że to dla mnie życiowa okazja - mówiła o swojej decyzji dla "People" panna młoda. - Myślę, że patrząc na mnie znów przypomniała sobie siebie samą w dniu ślubu.

Babcia zobaczyła wnuczkę w sukni ślubnej na kilka godzin przed ceremonią. To był bardzo emocjonalny moment, który uwieczniła na swoich zdjęciach fotografka Kortney Janeil Peterson. Dzięki jej uprzejmości możemy Wam pokazać te wzruszające chwile.

Kiedy obserwowaliśmy na ten moment, gdy babcia po raz pierwszy ujrzała wnuczkę w sukni, od razu wszystkim zaszkliły się oczy. Łzy kapały mi, gdy patrzyłam na scenę przez obiektyw swojego aparatu. One były tak bardzo poruszone, my - zebrani wokół też. To było coś pięknego, móc być świadkiem tej chwili - mówiła fotografka "People".

Co ciekawe, zarówno babcia jak i wnuczka poślubiły miłość z czasów liceum. Jordyn Cleverlyod i jej mąż Dakota poznali się w siódmej klasie.

Poślubiłam swoją szkolną miłość w tej sukni. Teraz ty to zrobisz - powiedziała babcia do swojej wnuczki.
embed

ZI

Komentarze (33)
Na ślub założyła suknię babci z 1962 roku. Panna młoda wyglądała przepięknie. Was też wzruszą te zdjęcia
Zaloguj się
 • Gość: kool

  Oceniono 70 razy 66

  Jak już to starsza pani, a nie żadna "staruszka", nieobyte i niedouczone głąby....!

 • Gość: Lol

  Oceniono 55 razy 51

  ,,Reakcja STARUSZKI"? Serio??? Nie można napisać ,,kobiety", ,,pani", czy, w tym konkretnym przypadku, ,,babci"? Ciekawe, czy jak Wy będziecie starsi, to będzie Wam miło, że nazywają Was ,,staruszkami"... Wstyd.

 • Gość: Mira

  Oceniono 50 razy 46

  Ludzie, też mam 74 lata , brałam ślub w 1962 r nie czuję się staruszką !

 • Gość: df

  Oceniono 34 razy 30

  piękne! nie dość, że wzruszyła babcie, to nadała drugie zycie sukni

 • Gość: Daria

  Oceniono 29 razy 29

  Piekna suknia! 😍

 • Gość: gość. ..

  Oceniono 19 razy 19

  Piekna sukienka ...

 • Gość: wsdf

  Oceniono 25 razy 17

  Byłoby pięknie, gdyby panny młodej nie szpeciły sine dziary prześwitujące przez koronkę.

 • Gość: Izi@

  Oceniono 12 razy 12

  Genialne! Sprawiłas ogromną radość babuni i wyglądasz przepięknie!;) Gratuluję oraz życzę szczęśliwej drogi przez zycie młodej parze :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX