Małgorzata Rozenek w stylizacji za kilkanaście tysięcy pod studiem "DD TVN". Gdy zobaczyła paparazzi... To się nazywa AUTOPROMOCJA!

Małgorzata Rozenek została przyłapana przez fotoreporterów pod studiem "DD TVN". Gdy tylko zobaczyła ich na swojej drodze... wtem wyjęła swoją najnowszą książkę. Świetna autopromocja, prawda?

Małgorzata Rozenek-Majdan w minioną sobotę była gościem w programie "Dzień dobry TVN". Biorąc pod uwagę, że dzień wcześniej bawiła się na balu z okazji 20-lecia TVN, pokazała się w zaskakująco świetnej formie. 

Nienaganny makijaż, idealna fryzura oraz... cholernie droga stylizacja. Sama spódnica "Perfekcyjnej" to koszt prawie 6 000 polskich złotych. Klasyczna, elegancka miniówka w czarno-czerwoną kratę przeszytą żółtą tasiemką to model marki Balmain.

Spódnica Małgorzaty Rozenek marki Balmain w butiku Moliera 2Spódnica Małgorzaty Rozenek marki Balmain w butiku Moliera 2 Screen / Moliera 2

Jej torebka okazuje się być niewiele tańsza. Ten model od Victorii Beckham to wydatek rzędu 4520 złotych.

Torebka Małgorzaty Rozenek dostępna jest w butiku Moliera 2Torebka Małgorzaty Rozenek dostępna jest w butiku Moliera 2 Screen / Moliera 2

Jednak to, co zwróciło naszą szczególną uwagę to zachowanie Małgorzaty Rozenek. Ta, gdy tylko zobaczyła na swojej drodze paparazzi, szybko wyjęła swoją najnowszą książkę "Perfekcyjny ślub", by uwiecznić ją na fotoreporterskich zdjęciach. Czego, jak czego, ale sprytu to jej nie można odmówić, prawda?

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.