Na ostatniej imprezie TVN-u Rozenek wyglądała jak różowa beza. Tym razem przeszła samą siebie. "Koleżanki będą zazdrościć"

Małgorzaty Rozenek nie mogło zabraknąć na wczorajszym balu z okazji 20-lecia TVN-u. Gwiazda olśniła wszystkich!

Małgorzata Rozenek zdecydowanie jest jedną z największych gwiazd TVN-u, z którym współpracuje już od wielu lat. Na wczorajszą, wyjątkową imprezę z okazji 20 urodzin stacji telewizyjnej wybrała czarną, długą, elegancką suknię, zaprojektowaną przez Violę Piekut.

Kreacja miała mocno wycięty dekolt na plecach i prezentowała się rewelacyjnie zarówno z przodu, jak i z tyłu, idealnie podkreślając świetną, kobiecą figurę prowadzącej "Projekt Lady". Do tego Małgorzata Rozenek postawiła na delikatny makijaż i włosy gładko upięte w kok. I to był jej przepis na perfekcyjny wygląd na bal!

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Gwiazda TVN-u nie omieszkała podzielić się ze swoimi fanami zdjęciami z przygotowań do balu, dzięki czemu mogli oni podejrzeć jej kreację.

 

Wygląd Małgorzaty Rozenek zdecydowanie przypadł jej fanom do gustu. Zasypali prezenterkę komplementami, zachwalając przede wszystkim jej kreację oraz figurę.

Wow przepięknie.
Boska kreacja.
Cudowna sukienka i to wcięcie w talii. Ślicznie, przepięknie, będą koleżanki zazdrościć.

Tym razem Perfekcyjna pozytywnie nas zaskoczyła. W pamięci jeszcze do niedawna mieliśmy jej wpadkę z ostatniego balu TVN-u. Ale wczorajsza kreacja to zdecydowanie strzał w dziesiątkę!

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.