Najnowsze zdjęcia Kylie Jenner i Khloe Kardashian. Teraz widać, że tylko JEDNA Z NICH jest w ciąży

Podobno Kylie Jenner i Khloe Kardashian w przyszłym roku zostaną matkami. Najnowsze zdjęcia celebrytek dowodzą, że plotki są prawdziwe w przypadku tylko jednej z nich.

Najpierw gruchnęła wiadomość o ciąży 20-letniej Kylie Jenner. Kilka dni później "anonimowi informatorzy" donieśli serwisowi TMZ, że Khloe Kardashian również oczekuje pierwszego dziecka. Żadna z zainteresowanych nie potwierdziła ani nie zdementowała tych rewelacji, przynajmniej nie wprost. Za komentarz można bowiem uznać nowe sesje zdjęciowe obu pań, którymi pochwaliły się na swoich profilach społecznościowych. 

Kylie luksusową markę okularów QUAY reklamuje swoim nagim brzuchem, który jest całkowicie... płaski. Co prawda zdjęcia mogły być robione już jakiś czas temu, ale ciążowych krągłości próżno u niej szukać również na ostatnich instagramowych zdjęciach. Inaczej jest z jej starszą siostrą.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Khloe w kampanii swojej marki odzieżowej Good American pozuje w opiętych ubraniach, dzięki czemu widać, że jej brzuch jest wyraźnie zaokrąglony. 

Zdecydowanie widać ciążowy brzuch - komentują internauci na Instagramie celebrytki. 
Widać, że jest w ciąży.

Jej ostatnie zdjęcia paparazzi również dają do myślenia.

WJ