Kylie jest surogatką Kim?! Teoria szokująca, ale niektórzy są pewni. I mają "dowody"

Mija kilka dni od informacji o ciąży Kylie Jenner, a w sieci już pojawia się masa teorii spiskowych na ten temat. Niektórzy są przekonani, że celebrytka jest... surogatką Kim Kardashian.

Jak podają zagraniczne media, 20-letnia Kylie Jenner jest w ciąży. Ojcem dziecka ma być Travis Scott, aktualny partner celebrytki. Gwiazda do tej pory nie odniosła się do doniesień mediów, ale potwierdził to za nią jej ojciec.

Fani snują wiele teorii spiskowych na temat ciąży Jenner. Do zamieszania przyczynił się też Tyga - były chłopak, który twierdzi, że to on jest ojcem dziecka. W tej sprawie Kylie również milczy.

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że Kim Kardashian, siostra celebrytki, wynajęła niedawno surogatkę. Wszystko przez zły stan zdrowia podczas poprzednich dwóch ciąż. Niektórzy twierdzą, że surogatką jest właśnie Kylie! Jest pewna zbieżność, która może o tym świadczyć.

Portal TMZ poinformował, że Jenner jest w 4. miesiącu ciąży i spodziewa się córki. Termin porodu planowany jest na styczeń. To właśnie te informacje rozbudziły czujność fanów klanu Kardashianów. Surogatka, którą wynajęła Kim, również urodzi córkę. Kiedy? W tym samym terminie! 

Póki co musimy czekać, aż sama Kylie rozwieje wątpliwości. Myślicie, że to prawda? Po Kardashianach można się spodziewać przecież wszystkiego.

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.