"Wulgarnie i tanio". Dorota Wróblewska skrytykowała TEN strój Rozenek. Nie wiecie, gdzie jest błąd? Spójrzcie na dół

Małgorzata Rozenek poczuła już jesienny klimat, dlatego postawiła na ciepły sweter i kozaki. Niestety, ten strój, zwłaszcza buty nie spodobały się Dorocie Wróblewskiej.

Małgorzata Rozenek podczas publicznych wystąpień wybiera dosyć szykowne kreacje, ale na co dzień możemy ją zobaczyć w mniej oficjalnych stylizacjach. Jej ostatni zestaw nie spodobał się Dorocie Wróblewskiej.

"Perfekcyjnej" oberwało się za kozaki, w których wybrała się do studia TVN. Specjalistka od wizerunku, Dorota Wróblewska na swoim Facebooku, wytknęła Rozenek, że nie umie łączyć ze sobą poszczególnych elementów ubioru, przez co wygląda tanio i wulgarnie.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Wróblewska wymieniła kilka wskazówek, dzięki którym można było uniknąć nieudanej stylizacji, a na koniec uszczypliwie dodała, że uwadze Małgorzaty Rozenek umknęła nieodklejona metka na podeszwie buta.

Tego typu obuwie jest bardzo wymagające.Żeby nie wyglądać tanio lub wulgarnie to, wysokie buty powinno się łączyć ze szlachetnymi materiałami i prostymi modelami, najlepiej z klasyką. (...) Stylizacja Małgorzaty Rozenek jest wyzywająca - komentuje Wróblewska

Może stylizacja Małgorzaty Rozenek nie do końca jest udana, ale słowa "tani" i "wulgarny" to chyba zbyt mocny komentarz.

Co się wydarzy w "Barwach szczęścia" w nadchodzącym tygodniu? My już wiemy

MT

Czy stylizacja "Perfekcyjnej" zasługuje na taką krytykę?