Przez 4 lata umiejętnie ukrywali swój związek. W końcu są ich zdjęcia z randki. Katie Holmes i zdobywca Oscara są parą!

W sieci pojawiły się właśnie pierwsze wspólne zdjęcia Katie Holmes i Jamiego Foxxa. To dowodzi, że krążące od 4 lat plotki o związku aktorów są prawdziwe.

Katie Holmes bardzo chroni swoją prywatność. Jak żadna inna gwiazda dba o to, by informacje na temat jej życia osobistego nie przedostały się do prasy. Aktorka od ponad czterech lat łączona była z Jamiem Foxxem, przyjacielem jej byłego męża, Toma Cruise'a, ale sama nigdy nie potwierdziła tych spekulacji. Wręcz przeciwnie, po sieci krążyło zaledwie kilka zdjęć, które potwierdzały, że ta dwójka w ogóle się zna.

Teraz "Daily Mail" opublikował ich pierwsze wspólne zdjęcia, na których nie szczędzili sobie czułości. W miniony poniedziałek para spacerowała brzegiem morza w Malibu. Trzymali się za ręce i widać, że świetnie się razem bawili.

Jak donosi dailymail.co.uk, powodem tak długiego ukrywania ich związku, była klauzula, którą Holmes podpisała podczas rozwodu z Cruisem. Aktorka zobowiązała się wówczas, że odczeka z upublicznieniem swojego nowego związku pięć lat. Wygląda na to, że okres karencji upłynął i para w końcu może otwarcie okazywać sobie uczucia.

Nowa miłość Dody? Zobaczcie tylko zdjęcia z romantycznego wieczoru. "Pod koniec wyglądali już na zakochanych"

MM

Więcej o:
Komentarze (10)
To już pewne! Katie Holmes i Jamie Foxx są parą. To ich pierwsze zdjęcia razem
Zaloguj się
 • Gość: mor

  Oceniono 5 razy 3

  przez 4 lata ONI ukrywali związek, a w międzyczasie ON 'zaliczył'/ prowadził się z kilkoma paniami - z jedną to już było na baaardzo poważnie - używając waszego stylu - czyżby Kasi H, to nie przeszkadzało ?!?!?

 • Gość: sonyBono

  Oceniono 1 raz 1

  Wg wikipedii oboje mają po 175 cm a na zdjęciach jednak duża różnica.

 • cucurucu

  Oceniono 7 razy -1

  Pewnych granic nie powinno sie jednak przekraczac.

 • Gość: Jorge

  Oceniono 8 razy -6

  Haha, Holms przesiadla sie na duzego i grubego rumaka, a z drugiej strony murzyni maja obsesje na punkcie bialych kobiet wiec obydwoje dostali co chceili

 • Gość: cienkopis

  Oceniono 8 razy -8

  Teraz Tom Cruise juz nigdy nie zagra w filmie z Jamie Foxx, hehe, mozliwe ze Foxx ma kommpleksy i wylizuje te same miejsca na ciele Holms co Cruise, hehe równie dobrze móglby pójsc w sline z Cruisem! hehe

 • Gość: piękny lolo

  Oceniono 9 razy -9

  Czarna parówka w BIAŁEJ kobiecie? Gdzie do ch*** jest KKK

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX