Przez 4 lata umiejętnie ukrywali swój związek. W końcu są ich zdjęcia z randki. Katie Holmes i zdobywca Oscara są parą!

W sieci pojawiły się właśnie pierwsze wspólne zdjęcia Katie Holmes i Jamiego Foxxa. To dowodzi, że krążące od 4 lat plotki o związku aktorów są prawdziwe.

Katie Holmes bardzo chroni swoją prywatność. Jak żadna inna gwiazda dba o to, by informacje na temat jej życia osobistego nie przedostały się do prasy. Aktorka od ponad czterech lat łączona była z Jamiem Foxxem, przyjacielem jej byłego męża, Toma Cruise'a, ale sama nigdy nie potwierdziła tych spekulacji. Wręcz przeciwnie, po sieci krążyło zaledwie kilka zdjęć, które potwierdzały, że ta dwójka w ogóle się zna.

Teraz "Daily Mail" opublikował ich pierwsze wspólne zdjęcia, na których nie szczędzili sobie czułości. W miniony poniedziałek para spacerowała brzegiem morza w Malibu. Trzymali się za ręce i widać, że świetnie się razem bawili.

 

Jak donosi dailymail.co.uk, powodem tak długiego ukrywania ich związku, była klauzula, którą Holmes podpisała podczas rozwodu z Cruisem. Aktorka zobowiązała się wówczas, że odczeka z upublicznieniem swojego nowego związku pięć lat. Wygląda na to, że okres karencji upłynął i para w końcu może otwarcie okazywać sobie uczucia.

 
 
 

Nowa miłość Dody? Zobaczcie tylko zdjęcia z romantycznego wieczoru. "Pod koniec wyglądali już na zakochanych"

MM

Więcej o: