Suri już tak nie wygląda. Córka Katie Holmes ma 11 lat i coraz bardziej przypomina swojego tatę. Za parę lat będzie łamać serca!

Katie Holmes zabrała swoją 11-letnią córkę na zakupy. Dziewczynka jest naprawdę śliczna!

Katie Holmes w 2005 roku związała się z Tomem Cruisem. Owocem burzliwego związku aktorskiej pary jest 11-letnia Suri Cruise, która jest doskonałym połączeniem genów sławnych rodziców. Najlepiej oddają to najnowsze zdjęcia, jakie zrobiono dziewczynce na zakupach z mamą.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Suri od samego początku fascynowała media, które śledziły każdy jej krok. Dziewczynka dosłownie dorastała na oczach internautów, aż zmieniła się z małej dziewczynki w kopię mamy i taty. Jedno jest pewne - już niedługo Suri będzie przepiękną kobietą!

Zobacz wideo

MK

Więcej o:
Komentarze (10)
Suri już tak nie wygląda. Córka Katie Holmes ma 11 lat i coraz bardziej przypomina swojego tatę. Za parę lat będzie łamać serca!
Zaloguj się
 • Gość: Agula

  Oceniono 32 razy 28

  Cała mama raczej a nie tata- i całe szczęście ;)

 • Gość: ~ballet

  Oceniono 18 razy 16

  Dziewczynka ma makijaż i odpowiednia fryzure, bo zapewne brała udział w przedstawieniu baletowym (makijaż jest wtedy wymagany). Dodatkowo ma na nogach buty- ocieplacze, ktore maja chronic przed kontuzjami w czasie przerw pomiedzy zajeciami tanecznymi.

 • Gość: bebe

  Oceniono 16 razy 6

  Na zdjeciu 2 i 3 przypomina tate, faktycznie. A co do tej opiekunki to na poczatku nie wiedzialam czy to jej posladki czy cycki, smiesznie to wyglada.

 • Gość: Dodor

  Oceniono 2 razy 2

  Ładna dziewczynka

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy -1

  Raczej mamę, nie tatę, a szkoda.

 • Gość: Nik

  Oceniono 7 razy -5

  nie wiem ktorej buty gorsze.

 • Gość: lalala

  Oceniono 11 razy -9

  To jest zupełnie inna inna dziewczynka!!! Suri tak nie wygląda - ma szczupłą, pociągła twarz....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX