Katie Holmes chce potwierdzić związek z Jamiem Foxxem, bo... jest w ciąży? Patrzymy na ostatnie zdjęcie. Widać brzuch!

Katie Holmes wrzuciła do sieci zdjęcie, które wywołało spore zamieszanie. Czyżby aktorka niedługo miała ponownie zostać mamą?

Katie Holmes jak żadna inna gwiazda dba o to, by informacje na temat jej życia prywatnego nie przedostały się do prasy. Choć aktorka od ponad dwóch lat jest łączona z Jamiem Foxxem, nigdy nie potwierdziła spekulacji mediów, a po sieci krąży zaledwie kilka zdjęć które potwierdzają, że ta dwójka w ogóle się zna. Mówi się jednak, że Holmes jest już zmęczona ukrywaniem związku i chce jak najszybciej odkryć karty i zacząć normalnie żyć z ukochanym. 

Czyżby do tej decyzji miało ją skłonić to, że Holmes i Foxx planują założyć rodzinę? Jak sugeruje magazyn "Closer", aktorka już niedługo po raz drugi zostanie mamą. Dowodem ma być zdjęcie, które gwiazda wrzuciła do sieci w niedzielę. Widać na nim Holmes stojącą bokiem, a w okolicy brzucha rysuje się niewielkie zaokrąglenie.

 

Choć nie wiadomo, czy rzeczone wybrzuszenie jest oznaką pierwszych miesięcy ciąży, czy też dowodem na to, że aktorka zjadła chwilę wcześniej pokaźny obiad, na wszelki wypadek już składamy gratulacje!

Zobacz wideo

MK