Katie Holmes i Jamie Foxx podobno rozstali się po latach ukrywania związku. W sieci dowód na to, że nadal są razem!

Katie Holmes i Jamie Foxx nigdy nie potwierdzili, że są parą. Zrobiło to za nich zdjęcie z romantycznej kolacji w restauracji.

Katie Holmes po zakończeniu niezwykle medialnego związku z Tomem Cruisem zdecydowała się nie mówić publicznie o swoim życiu uczuciowym. Choć przez lata krążyły plotki, że jest związana z Jamiem Foxxem, żadne z nich nigdy ich nie potwierdziło. W połowie ubiegłego roku mówiło się, że para, która zdążyła się w tajemnicy zaręczyć, postanowiła się rozstać. Powodem miała być niechęć gwiazdora do zaangażowania się w związek.

Wygląda na to, że doniesienia te miały niewiele wspólnego z prawdą. Po latach spekulacji, czy związek nie był jedynie wymysłem mediów i czy nie rozpadł się, zanim sami zainteresowani zdążyli go w ogóle potwierdzić, Holmes i Foxx zostali przyłapani na romantycznej kolacji. Zdjęcie z randki szybko trafiło do sieci.

Zobaczcie, kogo przyłapałem na randce. Zawsze słyszałem o nich plotki, ale nigdy nie widziałem ich wspólnych zdjęć - czytamy.
 

Nie da się zaprzeczyć, że na zdjęciu faktycznie widać aktorkę, jednak siedzącego tyłem Foxxa trudno rozpoznać. Pomocne może być zdjęcie, które aktor wrzucił na Instagram we wtorek. Ma na nim ten sam kapelusz i okulary przeciwsłoneczne.

 

To zaledwie drugie wspólne zdjęcie pary, które przedostało się do mediów. Pierwsze z nich, również zrobione z ukrycia, ujrzało światło dzienne w 2015 roku dzięki amerykańskiemu tygodnikowi "Us Weekly". Mimo to, aktorzy konsekwentnie zaprzeczali, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. My nie mamy jednak wątpliwości - (nadal) są parą!

Katie Holmes pokazuje na Instagramie, jak zrobić ulubione danie Suri. Ups, coś poszło nie tak

MK

Więcej o: