Weronika Rosati urodzi w USA? Jej plany są o wiele ciekawsze. "Nie wyobraża sobie, że...". W pełni to rozumiemy

Weronika Rosati urodzi w USA? To z pozoru najbardziej oczywiste miejsce dla aktorki, która robi tam karierę. Ma na to jednak inny pomysł.

Weronika Rosati spodziewa się swojego pierwszego dziecka, którego ojcem zostanie Robert Śmigielski, 18 lat starszy partner aktorki. Rosati jest niezwykle dyskretna i prawie nie wypowiada się na temat ciąży. "Fakt" jednak porozmawiał z jej znajomym, który przyznał, że gwiazda nie planuje porodu w którejś z modnych, luksusowych klinik.

W pierwszych dniach po porodzie Weronika chce się cieszyć tylko maleństwem. Nie wyobraża sobie sytuacji, że w tych ważnych chwilach wszyscy będą zaglądali jej do wózka - czytamy.

Z tego powodu Śmigielski miał ponoć namawiać ją na poród w USA.

Weronika się na to nie zgadza, bo nie chce być z dala od rodziny. Woli rodzić gdzieś w Polsce, z tym że na prowincji - dodaje informator serwisu.

Weronika Rosati i Robert Śmigielski są ze sobą od wiosny ubiegłego roku, a przynajmniej wtedy dowiedzieliśmy się o ich związku. Śmigielski to światowej sławy ortopeda, który opiekował się m. in. Justyną Kowalczyk. Na razie nieznana jest nam płeć dziecka, choć według internautów może to być dziewczynka - aktorka pochwaliła się ciążą na Instagramie wrzucając tam zdjęcie ciężarnej Liz Taylor, która wtedy spodziewała się dziewczynki. Sama Rosati uważa jednak teorię za naciąganą i nie zdradza, jak jest naprawdę.

Weronika Rosati do tej pory nie wypowiadała się na temat ciąży. Teraz zrobiła wyjątek. "Wolałabym, żeby..."

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.