Narzeczona Cristiano Ronaldo w końcu potwierdziła ciążę! Zdradziła też płeć dziecka

Georgina Rodriguez, narzeczona Cristiano Ronaldo, potwierdziła ciążę pokazując się na okładce hiszpańskiego magazynu "iHola!". Przy okazji przyszła mama zdradziła także płeć dziecka.

Cristiano Ronaldo już niedługo zostanie ojcem po raz czwarty. Jego narzeczona, 22-letnia Georgina Rodriguez, ciążowym brzuchem pochwaliła się na okładce magazynu "iHola!", potwierdzając w ten sposób wszelkie spekulacje. Obcisła, czarna sukienka uwydatniła jej krągłości.

Jestem bardzo rodzinna i uwielbiam dzieci – mówiła na łamach magazynu "iHola!" Rodriguez.

Przy okazji zdradziła także, że oczekują dziewczynki!

Przypomnijmy, że w czerwcu tego roku Cristiano Ronaldo przywitał na świecie urodzone przez surogatkę bliźnięta, Evę i Mateo. Oprócz 2-miesięcznych bliźniąt, Ronaldo jest ojcem 7-letniego Cristiano Juniora, którego matka także pozostaje nieznana. Surogatki miały dostać wielomilionowe wynagrodzenia w zamian za dożywotnie milczenie.

MM

Więcej o:
Komentarze (4)
Georgina Rodriguez - narzeczona Cristiano Ronaldo - potwierdziła ciążę i zdradziła PŁEĆ dziecka!
Zaloguj się
 • miastomakow

  Oceniono 3 razy 1

  czy ronaldo nadal będzie płacił samicom za dzieci czy tylko tę będzie już tylko zapładniał co 11 miesięcy ?

 • Gość: znafca

  Oceniono 4 razy -2

  praca takiej WAG polega na codziennym dojeniu jego czlonka i na shoppingu, nie zazdroscie mu, Ronaldo to nie tylko wielki talent ale i ciezka praca, Ronaldo trenuje jak nikt inny, wylewa litry potu, ROnaldo jest ekscentryczny, kocha mode, dwa o swój wyglad ale on zarabia setki milionów jako twarz w reklamach, brzydal i kurdupel Messi niech chowa

 • Gość: plk

  Oceniono 11 razy -3

  jak to zdradziła płeć? przecież wg. lewaków płeć to konstrukt psychiczny i zależy od wychowania

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX