Marcela Leszczak jest w ciąży! Jej brzuch jest już naprawdę duży. Gratulacje składa znana koleżanka po fachu

Marcelina Leszczak i Michał Koterski zostaną rodzicami. Zdjęcie na którym widać ciążowy brzuch opublikował Koterski na swoim Instagramie.

Marcelina Leszczak od kilku miesięcy jest zaręczona z Michałem Koterskim. Para razem podróżuje, prowadzi zajęcia w kościele a teraz... spodziewają się dziecka! Koterski pochwalił się na Instagramie zdjęciem, które rozwiało nasze wątpliwości.

Bankiet kończący film "7 uczuć". Wspaniały czas, wspaniała przygoda. Moja Ptysia była, jest i będzie zawsze moją największą gwiazdą. #Mishulk #Marcelka #ósmycudświata #szczęście #moje #największe #najważniejsza #rola #życia #kochać #byćkochanym #wszystko #zawsze #razem - napisał czule celebryta.

Chyba nikt nie spodziewał się takiego rozwoju sytuacji. Koterski miał bardzo burzliwą i imprezową przeszłość. Leszczak też nie sprawiała wrażenia kobiety, która już szuka stabilizacji na całe życie. Niemniej jednak, pod zdjęciem pojawiają się same miłe słowa.

Chyba będzie mały Ptyś!
Fajna para. Miło Was oglądać!

Parze pogratulowała również koleżanka po fachu, Marcelina Zawadzka.

Gratuuuulacjeeeee - napisała. 

I my gratulujemy parze! 

Związek Edyty Górniak kwitnie. Czas na pierwsze wspólne wakacje

SW

Więcej o:
Komentarze (27)
Marcela Leszczak jest w ciąży! Misiek Koterski zostanie ojcem
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 13 razy 13

  Dlaczego niebrzydkie kobiety robią sobie takie okropne usta... Duże usta nie wszystkim pasują, a poza tym ładne wyglądają jak są naturalne. Co raz więcej kobiet się obrzydza tracąc swoje piękno. ..

 • Gość: 307

  Oceniono 11 razy 11

  On przypomina takiego wymuskanego inteligenta ze skłonnościami do idealizacji partnerki, ona spoczywa na ławce i szepce czule: czyż nie przeceniasz mnie luby? a czy pamiętasz jeszcze swe wysokie wymagania wobec kobiet spisane w podstawówce? Ma minę jakby pamiętał, że pamięta. I jakby chciał żeby wiedzieli, że pamięta. I żeby ona wiedziała. Z atmosferą mezaliansu znakomicie współgra jej pokąsana górna warga i niezamierzony w aspekcie pastiszu a komicznie ustawiony w pędzie polskiego taniego cwaniactwa efekt skrzyżowania atmosfery warzywniaka z hard-core'owymi Londyńskimi pulsacjami erotycznymi bezpośrednio z Basic Instinct 2. Jakby Koterski nie miał aparycji ciecia, to bym to kupił. Gratulacji nie przyjmę, mała. To nie Twoje sprawy.

 • Gość: księżna Kate

  Oceniono 13 razy 9

  Obleśna para, nieszczere poglądy, tępota umysłowa. Tyle w temacie.

 • culebre

  Oceniono 8 razy 8

  Ktoś tej pani w usta wszył parówki. Te najtańsze, już zaczynają gnić.

 • Gość: DOROCIA

  Oceniono 11 razy 7

  NIE WIEM, CZY MOŻE BYĆ COŚ GORSZEGO W ŻYCIU KOBIETY, NIŻ WPADKA Z MIŚKIEM KOTERSKIM..............

 • Gość: ToJa

  Oceniono 7 razy 7

  Jeszcze Michaś powinien se powiększyć usteczka! Takie ma wąziutkie...

 • Gość: zozym

  Oceniono 9 razy 7

  Chyba urodzi glonojada.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX