Anna Lewandowska pokazała romantyczne zdjęcie, na którym całuje Roberta. "Tęsknię". Fani: Bije od Was taka szczera miłość

Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie urocze zdjęcie z mężem. W podpisie podkreśliła, jak bardzo za nim tęskni.

Anna i Robert Lewandowscy kilka tygodni temu bawili się na weselu Natalii Sobczyk i Mateusza Jurkowskiego. Choć para nie ma nic wspólnego z show-biznesem, na ich przyjęciu bawił się tłum znanych osobistości, a zdjęcia z ich wesela podbiły polski internet. 

Teraz Anna Lewandowska wrzuciła do sieci kolejne zdjęcie z uroczystości. W podpisie pod zdjęciem nie ukrywała, że bardzo tęskni za mężem, który w ostatnich dniach wraz z reprezentacją Bayernu Monachium rozpoczął tournee po Azji.

@_rl9 #mylove #myfriend #missyou #couple #team #famly #positive #motivation #love #power #hpba #annalewandowska - napisała pod fotografią Lewandowska.
 

W komentarzach nie brakuje zachwytów nad zdjęciem Lewandowskich.

Piękne zdjęcie szczęśliwej pary.
Tak sobie właśnie dzisiaj pomyślałam, że pewnie bardzo za sobą tęsknicie. Oby Wam szybko zleciało do czasu kiedy znów będziecie razem.
Brawo, że mimo sławy, milionów na koncie bije od Was taka szczera i najprawdziwsza miłość.
Pozazdrościć można wam takiej miłości! - czytamy w komentarzach.

Nie sposób się nie zgodzić z internautami. Lewandowscy wyglądają na naprawdę zgrany duet!

Zobacz wideo

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.