Kwaśniewska osobiście poznała królową Elżbietę II."Dzwoni telefon, że chce mnie poznać! Umieram". Dalej jest jeszcze ciekawiej

Aleksandra Kwaśniewska miała okazję poznać królową Elżbietę II. - Odrabiałam pracę domową, po czym dzwoni telefon, że królowa chce mnie poznać - wyznała w rozmowie z Plotkiem. Co zapamiętała szczególnie?

W marcu 1996 r. królowa Elżbieta II po raz pierwszy (i jak dotąd ostatni) odwiedziła Polskę, gdzie spotkała się z ówczesnym prezydentem, Aleksandrem Kwaśniewskim. 

Spotkanie to było niezwykłym wydarzeniem dla Aleksandry Kwaśniewskiej, która w rozmowie z Plotkiem wyznała, że poznanie królowej było dla niej niezłym zaskoczeniem.

(...) ja mam pracę domową, po czym dzwoni telefon na biurku, że królowa chce mnie poznać. Ja mam 14 czy 15 lat i umieram! Myślę sobie: Jezu, w co ja mam się ubrać, żeby mamie nie było wstyd?! To była moja główna myśl, żeby mama się nie wstydziła, że się źle ubrałam do królowej - powiedziała. 

Córka byłego prezydenta wspomniała, że królowa podczas rozmowy często nawiązywała do swoich wnuków - księcia Williama i księcia Harry'ego.

Co było dalej? Okazuje się, że Kwaśniewska nie powiedziała nawet najbliższym koleżankom o tym niezwykłym spotkaniu. Dlaczego? Odpowiedź w materiale wideo.

JT