Kate zachwyciła w sukni Gosi Baczyńskiej. Projektantka zdradza, jak się zaczęła jej współpraca z księżną [TYLKO U NAS]

Księżna Kate na wczorajszym przyjęciu pojawiła się w kreacji Gosi Baczyńskiej. W ekskluzywnej rozmowie z Plotek.pl projektantka zdradza, jak doszło do jej współpracy z brytyjskim dworem.

Księżna Kate i książę William poniedziałkowy wieczór spędzili na przyjęciu zorganizowanym z okazji 91. urodzin królowej Elżbiety II. Uroczystość miała miejsce w Starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich. Na tę okazję księżna założyła białą, koktajlową suknię z czarnymi aplikacjami projektu Gosi Baczyńskiej. Wyglądała zachwycająco! Polska projektantka pochwaliła się ogromnym sukcesem na Instagramie, nie kryjąc dumy:

To honor i przywilej - napisała.
 

Skontaktowaliśmy się z Gosią Baczyńską i zapytaliśmy o to, jak rozpoczęła się jej współpraca z parą książęcą:

Napisała do mnie prywatna sekretarka księcia i księżnej z prośbą o lookbook. Tak to się zaczęło. Wybrali coś, co ja jednak oceniłam jako nieodpowiedni wybór. Zaproponowałam inne rzeczy, których nie było w lookbookach, a które miałam w pracowni. Zrobiłam zdjęcia i wysłałam. Pojechały 3 suknie, 1 wróciła, 2 zostały u księżnej.

Czyżby to znaczyło, że będziemy mieli okazję zobaczyć Kate w jeszcze jednym projekcie Baczyńskiej? Czas pokaże. Dziś para książęca kontynuuje swoją wizytę w Gdańsku.

Jak na kreację Kate zareagowały zagraniczne media?

Rewelacyjny wygląd (...) - skomentował "InStyle".

Projektantce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

A jak Wam podoba się kreacja księżnej Kate? Dajcie znać w naszej sondzie.

AG

Trwa przyjęcie na cześć książęcej pary. Książę William powitał wszystkich. PO POLSKU! Koniecznie trzeba posłuchać

Jak Ci się podoba kreacja księżnej Kate?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.