Edyta Górniak namiętnie całuje się na Instagramie! Wiemy, jak ma na imię i czym się zajmuje jej nowy wybranek

Edyta Górniak po dłuższym czasie bycia singielką, znów jest szczęśliwie zakochana. Jej nowy partner jest od niej dużo młodszy!

Edyta Górniak swojego nowego partnera poznała już kilka miesięcy temu w amerykańskiej restauracji, jednak dopiero w czerwcu między dwojgiem poważnie zaiskrzyło. Szczegóły na temat gorącego związku diwy zdradza najnowszy "Flesz".

Wybranek piosenkarki ma na imię William, jest Amerykaninem irlandzkiego pochodzenia i próbuje swoich sił w aktorstwie. Dość długo zabiegał o względy Górniak:

Edyta jest nieufna wobec nowo poznanych osób i trzyma dystans. Ale on był cierpliwy! Ujął ją swoją wrażliwością i ciepłem - informuje "Flesz".

Jak podają informatorzy dwutygodnika, piosenkarka rozkwita dzięki nowej miłości:

Edyta odzyskała wiarę w miłość. Przy Williamie czuje się bezpiecznie. Znów się śmieje i widać, że jest szczęśliwa tak, jak już dawno nie była (...) Jest zakochana jak nastolatka! Znów ma dawny ogień w oczach.

William poznał już syna piosenkarki, Allana i bardzo szybko znalazł z nim wspólny język. Obaj interesują się aktorstwem i muzyką. "Flesz" informuje również, iż para planuje już w sierpniu przyjechać do Polski. Piosenkarce zależy na tym, żeby jej nowy partner obejrzał jej koncerty na żywo i...poznał jej rodzinę.

Pierwsze informacje o nowym związku Edyty Górniak pojawiły się pod koniec czerwca. Jak na razie, sama zainteresowana nie wypowiada się na ten temat, tylko regularnie publikuje romantyczne zdjęcia z Williamem na swoim Instagramie.

AG

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.