Kate Rozz usiadła i pokazała majtki w panterkę. A to i tak nie najgorsze, co w tym momencie zobaczyliśmy

Kate Rozz pojawiła się na pokazie Macieja Zienia w krótkiej, skórzanej sukience. Siadając, naszym oczom ukazały się jej majtki i rajstopy.

Kate Rozz w Polsce znana jest z dwóch powodów: jest byłą żoną Piotra Adamczyka oraz stałą bywalczynią salonów. Najczęściej prezentuje na nich nieudane stylizacje. Na Instagramie Rozz próbuje utrzymać wizerunek opływającej w luksusy kobiety sukcesu, ale mimo iż jej kreacje kosztują niemało, nie wygląda w nich zwykle korzystnie. Nie inaczej było w przypadku ostatniego pokazu Macieja Zienia. Gwiazda pojawiła się w krótkiej, skórzanej sukience, którą miała na sobie Anja Rubik w kampanii dla "Yves Saint Laurent". Czy to również oryginał, czy jednak podróbka, nie wiemy.

Kate Rozz czy Anja Rubik?Kate Rozz czy Anja Rubik? KAPIF.pl, Yves Saint Laurent

Wiemy jednak natomiast jaką bieliznę nosi Katarzyna Gwizdała.

Sukienka w której wystąpiła celebrytka nie należy do najbezpieczniejszych kreacji. Gdy usiadła, oczom tłumnie zebranych na wydarzeniu fotoreporterów ukazały się majtki w panterkę (po raz kolejny w jej karierze). A i tak nie to wyglądało najgorzej. Rozz miała na sobie także rajstopy z klinem. To niezbyt odpowiednie przy takiej kreacji (i pogodzie). Zdecydowanie lepiej byłoby bez nich.

>> ZOBACZ ZDJĘCIA

Radzimy ostrożniej dobierać garderobę!

SW