Anna Popek obskoczyła dwie imprezy. Wygląda zaskakująco dobrze! Biała sukienka w kwiaty? Koniecznie zobaczcie ją CAŁĄ

Anna Popek wybrała się na premierę butów i galę "Serce dla zwierząt". Zaprezentowała dwie, całkowicie odmienne, letnie stylizacje.

Anna Popek jest znana z, zazwyczaj nieudanych, modowych eksperymentów. Tym razem nie było tak źle! Prezenterka "Teleexpressu" pojawiła się na premierze nowej kolekcji butów Deichmanna i gali "Serce dla zwierząt". 

Na każdą okazję ubrała coś innego, a nawet zmieniła fryzurę! Podczas premiery kolekcji postawiła na biały, długi płaszcz. Zestawiła go, lub zrobiła to za nią stylistka, ze spódnicą w geometryczno-kwieciste wzory, u góry - biała koszula. Do tego delikatny, naturalny strobing, który rozświetlił jej twarz, rozwiane włosy, i kolczyki z wielokolorowymi kamieniami. 

Druga stylizacja jest zgoła inna. Włosy zostały zaczesane i upięte z tyłu. Sukienka w kolorze off-white, z nadrukiem kwitnącej magnolii, przypomina... udrapowaną ceratę. Do tego srebrna kopertówka z "wężowej" skóry i złota bransoletka? Trzymajmy się jednego metalu szlachetnego. 

Biorąc pod uwagę historię strojów Anny, podejrzewamy, że mogło być o wiele gorzej.

"Szpitalna sesja" oburzyła fanów. "Lans na chorobie". Anna Popek komentuje: Nie wiem, czy zrobiłam dobrze. Potem tłumaczy