Anna Guzik chce odejść z "Na Wspólnej"? Mamy oświadczenie produkcji. Jest też komentarz aktorki

Anna Guzik chce odejść z "Na Wspólnej" i skupić się na wychowaniu dziecka. Producentom serialu ten pomysł się nie podoba i planują inne rozwiązanie.

Anna Guzik w serialu "Na Wspólnej" gra lubianą przez widzów postać Żanety. "Fakt" informuje jednak, że aktorka, która właśnie znowu została mamą, już wcześniej planowała opuścić plan zdjęciowy i skupić się na życiu prywatnym. Nie tylko dla widzów, ale też i dla produkcji, byłaby to spora strata tym bardziej, że niedawno z serialem rozstała się Marta Wierzbicka, która przez 11 lat grała Olę.

Ania została poproszona o wstrzymanie się z decyzją. Dostanie dłuższy urlop macierzyński, podczas którego będzie mogła przemyśleć swoje plany - twierdzi w rozmowie z tabloidem osoba znająca realia tej sytuacji.

Producenci serialu zaprzeczają jednak, żeby taka sytuacja miała miejsce.

Anna Guzik jest jedną z czołowych aktorek serialu TVN "Na Wspólnej". Nie ma planów, aby jej bohaterka zniknęła z ekranu. Wręcz przeciwnie – już od września w życiu serialowej Żanety pojawią się nowe wyzwania. Publikowane w mediach informacje o odejściu Anny Guzik są nieprawdziwe – tłumaczy Grażyna Kozłowska, producent serialu "Na Wspólnej".

Potwierdza to zresztą sama Anna Guzik, która na Facebooku opublikowała krótkie oświadczenie:

Moi drodzy, chciałam zdementować krążące w internecie plotki na temat mojego odejścia z serialu "Na Wspólnej". Od września wracam ma plan zdjęciowy. Do zobaczenia! - napisała.
Zobacz wideo

JZ