W ostatnim odcinku "M jak Miłość" pojawiła się Joanna Koroniewska. Wróci do "M jak miłość"?! Jest oświadczenie produkcji

Joanna Koroniewska wróci po wakacjach do serialu "M jak miłość"? Jest oświadczenie redakcji.

Joanna Koroniewska grała w "M jak miłość" Małgorzatę Mostowiak, córkę Lucjana Mostowiaka, w którego wcielał się zmarły niedawno Witold Pyrkosz. Dla producentów oznaczało to uśmiercenie postaci Lucjana. Koroniewska 4 lata temu rozstała się z serialem i wyjechała do Stanów Zjednoczonych, jednak w tej sytuacji fani serialu zastanawiali się, czy nie powinna wrócić, a nawet zostać na dłużej. Tym bardziej, że w ostatnim przed wakacjami odcinku twórcy zasugerowali, że jest taka możliwość.

Rzeczywiście w ostatnim przed wakacjami odcinku "M jak miłość" Wojtusiowi (Feliks Matecki) wydawało się, że widzi przed szpitalem Małgosię. Niestety nie mogę zdradzić, co w związku z tym wydarzy się w nowym sezonie serialu. W tej chwili mogę powiedzieć tylko tyle, że scenarzyści szykują dla widzów sporo niespodziewanych zwrotów akcji - powiedziała w rozmowie z Party.pl Karolina Baranowska z firmy produkującej serial.

Pierwszy krok do powrotu Joanny Koroniewskiej do serialu został zatem uczyniony. Czy będzie kolejny? Tego fani "M jak miłość" dowiedzą się dopiero po przerwie wakacyjnej.

Zobacz wideo

JZ

Więcej o:
Copyright © Agora SA