Julia Wieniawa na majówkę wybrała się do Włoch. Fani zaskoczeni: A matura? Ucz się!

Julia Wieniawa ostatnie dni przed egzaminem dojrzałości postanowiła spędzić w Toskanii. Internauci szybko pouczyli ją, że ten czas powinna była przeznaczyć na powtórki.

Julia Wieniawa od kilku dni wypoczywa w słonecznej Toskanii. Celebrytka co chwilę chwali się kolejnymi zdjęciami w bikini i podkreśla, że za granicą bawi się świetnie.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że już za kilka dni początkująca aktorka będzie podchodzić do matury. Na Instagramie jednak na ten temat cisza.

Już za chwilę majówka! Jak widać na załączonym obrazku... już nie mogę się doczekać przerwy od pracy. A Wy jakie macie plany na najbliższy tydzień? - pisała przed weekendem.
 

Podobno o jej powodzenie podczas egzaminu dojrzałości martwił się nawet jej chłopak, Antoni Królikowski. Teraz "troskę" wykazują także internauci, którzy seksowne zdjęcia celebrytki zasypują ironicznymi pytaniami o przygotowania do matury.

 
"Chill" przed maturką?
A matura?
A tu matura, ale luz, czas na naukę jest.
Do matury się ucz - pouczali ją.

Kto wie? Może odpoczynek przed egzaminem przyniesie lepsze rezultaty niż przesiadywanie nad książkami? ;)

Julia Wieniawa szturmem podbija show-biznes. "Od 5. klasy nie miałam wolnego weekendu". Jeden temat był dla niej drażliwy

MK