Maja Ostaszewska odchodzi z "Drugiej szansy". Przez Małgorzatę Kożuchowską? "Miała dość grania drugich skrzypiec"

Maja Ostaszewska zrezygnowała z występowaniu w serialu "Druga szansa". Nieoficjalnie mówi się, że to przez Małgorzatą Kożuchowską.

Maja Ostaszewska rezygnuje z udziału w serialu "Druga szansa", gdzie gra postać Lidii Rak. Jako oficjalny powód przedstawiła zaangażowanie w inne projekty.

Drodzy Widzowie, fani "Drugiej szansy" TVN! Tak, tak jak zorientowaliście się po ostatnich odcinkach, znikam w tym sezonie. Dziękuję Wam za wszystkie ciepłe słowa. Waszą niezwykłą sympatię dla mojej Lidki i całej naszej rodzinki! Ja też bardzo lubiłam to dla Was grać. Ale czas na kolejne wyzwania. Filmowe, teatralne i od września pojawię się w nowym serialu TVN. Mam nadzieję że i on przypadnie Wam do gustu. Będzie zupełnie inny. Już dziś serdecznie zapraszam!

Według "Super Expressu" prawdziwym powodem był jednak Małgorzata Kożuchowska, gwiazda "Drugiej szansy"

Nieoficjalnie mówi się, że aktorka miała dość grania drugich skrzypiec. Nie jest bowiem tajemnicą, że wszystko w serialu kręci się wokół Małgorzaty Kożuchowskiej - czytamy tam.

Serwis informuje, że Ostaszewskiej obiecano rozbudowanie jej roli, jednak na obietnicach się skończyło, więc aktorka postanowiła rozstać się z serialem.

Niedawno mówiło się, że również i Bartłomiej Topa miał odejść z serialu przez Małgorzatę Kożuchowską. Aktor ponoć poprosił produkcję o uśmiercenie swojego bohatera.

Kluczowa postać grana przez Bartłomieja Topę nie zniknie z serialu! - informowała nas wtedy produkcja.

Małgorzata Kożuchowska to niezaprzeczalnie gwiazda serialu "Druga szansa". Ma ponoć sporo do powiedzenia w kwestii scenariusza, ponadto w programie lokowane są produkty, które Kożuchowska reklamuje.

Małgorzata Kożuchowska rozmawia z psem?! "Mięso czy ryba?". To najlepsze, co dziś zobaczycie

JZ

Więcej o:
Komentarze (17)
Maja Ostaszewska odchodzi z "Drugiej szansy". Przez Małgorzatę Kożuchowską? "Miała dość grania drugich skrzypiec"
Zaloguj się
 • 1234qwerty

  Oceniono 22 razy 20

  Z tej Drugiej szansy to zrobił się normalny gniot. Mam nadzieję że to ostatnia seria.

 • Gość: Widzka

  Oceniono 18 razy 8

  Od poczatku miala role drugoplanowa wiec po co ten szum

 • Gość: ppp

  Oceniono 5 razy 3

  Akurat w tym derialu główną bohaterkr gra p. Kożuchowska.
  A jak się p. Ostaszewskiej coś nie podoba w graniu drugoplanowej roli to wypad, droga wolna. Nikt po niej płakał nie będzie.

 • Oceniono 11 razy 3

  Kozuchowska to talent vez política ,wnerwia mnie ta pseudo aktorka ,daleko jej do gwiazdy,Moskala chyba nadrabiać czym innym ,że ma taka pozycje

 • Artur Rutkowski

  Oceniono 3 razy 1

  Do pewnego stopnia Małgorzata była OK, lecz nadmiar zawsze kończy się jednym....., rzyganiem!!

 • Gość: Laura

  Oceniono 5 razy 1

  Trwa noc konfesjonałów. Pojednaj się z Bogiem w te Święta. Jezus Cię kocha i czeka na Ciebie. On nigdy nie męczy się przebaczaniem. Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy dla wszystkich :)

 • kitiw

  Oceniono 3 razy 1

  A ja bym sie skłaniała ku temu że grono wokół kożucha bedzie topniało! Wszak wiadomo, że z pierwszyzna sportem nie da sę zbyt długo współistnieć.

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 0

  I słusznie. Kto normalny ma ochotę mieć cokolwiek wspólnego z "pierwym sortem":D:D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX