Maja Ostaszewska odchodzi z "Drugiej szansy". Przez Małgorzatę Kożuchowską? "Miała dość grania drugich skrzypiec"

Maja Ostaszewska zrezygnowała z występowaniu w serialu "Druga szansa". Nieoficjalnie mówi się, że to przez Małgorzatą Kożuchowską.

Maja Ostaszewska rezygnuje z udziału w serialu "Druga szansa", gdzie gra postać Lidii Rak. Jako oficjalny powód przedstawiła zaangażowanie w inne projekty.

Drodzy Widzowie, fani "Drugiej szansy" TVN! Tak, tak jak zorientowaliście się po ostatnich odcinkach, znikam w tym sezonie. Dziękuję Wam za wszystkie ciepłe słowa. Waszą niezwykłą sympatię dla mojej Lidki i całej naszej rodzinki! Ja też bardzo lubiłam to dla Was grać. Ale czas na kolejne wyzwania. Filmowe, teatralne i od września pojawię się w nowym serialu TVN. Mam nadzieję że i on przypadnie Wam do gustu. Będzie zupełnie inny. Już dziś serdecznie zapraszam!

Według "Super Expressu" prawdziwym powodem był jednak Małgorzata Kożuchowska, gwiazda "Drugiej szansy"

Nieoficjalnie mówi się, że aktorka miała dość grania drugich skrzypiec. Nie jest bowiem tajemnicą, że wszystko w serialu kręci się wokół Małgorzaty Kożuchowskiej - czytamy tam.

Serwis informuje, że Ostaszewskiej obiecano rozbudowanie jej roli, jednak na obietnicach się skończyło, więc aktorka postanowiła rozstać się z serialem.

Niedawno mówiło się, że również i Bartłomiej Topa miał odejść z serialu przez Małgorzatę Kożuchowską. Aktor ponoć poprosił produkcję o uśmiercenie swojego bohatera.

Kluczowa postać grana przez Bartłomieja Topę nie zniknie z serialu! - informowała nas wtedy produkcja.

Małgorzata Kożuchowska to niezaprzeczalnie gwiazda serialu "Druga szansa". Ma ponoć sporo do powiedzenia w kwestii scenariusza, ponadto w programie lokowane są produkty, które Kożuchowska reklamuje.

Zobacz wideo

JZ