Grażyna Błęcka-Kolska zagra w filmie byłego męża. "To uruchomi bolesne wspomnienia z prywatnego życia"

Grażyna Błęcka-Kolska, po trzech latach po śmierci córki, wraca do aktorstwa. Gwiazda komedii "Kogel-Mogel" zagra w najnowszej produkcji byłego męża, Jana Kolskiego.

Grażyna Błęcka-Kolska od śmierci swojej córki wycofała się życia zawodowego. Teraz, po 3 latach od tragedii wróci na plan. Zagra główną rolę w najnowszym filmie "Ułaskawienie", Jana Kolskiego.

To nie jest mój podarunek dla Grażyny, to nie jest gest, po prostu ona jest najlepszą kandydatką do tej roli. Podjąłem odpowiedzialną, zawodową decyzję. Choć to, co razem przeżyliśmy, sfera prywatna, też miała jakieś znaczenie, ale nie główne - mówi reżyser w "Dobrym Tygodniu".

Aktorka cieszy się z powrotu do zawodu, jednak przyznaje, że to będzie spore wyzwanie.

Przede mną ogromne wyzwanie. Rola trudna psychicznie, ale też będzie wymagać zmiany fizycznej - powiedziała Grażyna Błęcka-Kolska dla "Twojego Imperium".

Film ten oparty będzie na faktach, opowie o losach rodziny Kolskiego. Zdjęcia mają ruszyć jesienią.

Rzecz dzieje się w 1946 roku. Rodzice wiozą przez całą Polskę trumnę z ciałem swojego 26-letniego syna po to, by go pochować w spokojnej ziemi. Bo on, mój wujo, brat mojej mamy, Wacław Szewczyk, był żołnierzem wyklętym. Został zastrzelony przez agenta UB i nie mógł zaznać spokoju, bo UB go trzykrotnie wykopywało z grobu, a dziadkowie go trzy razy grzebali. No i dziadkowie jadą, by go pochować tam, gdzie jest cicho i spokojnie - mówi ”Dobremu Tygodniowi” reżyser.

Przyjaciele aktorki martwią się jednak o jej zdrowie psychiczne.

Postać cierpiącej matki na pewno uruchomi bolesne wspomnienia z prywatnego życia - wyznała znajoma Błęckiej-Kolskiej w "Twoim Imperium".

Trzy lata temu Grażynę Błęcką-Kolską spotkała wielka życiowa tragedia. W wypadku samochodowym zginęła jej ukochana córka, 23-letnia Zuzanna. Auto prowadziła aktorka. Po śmierci dziecka Błęcka-Kolska wpadła w depresję i wycofała się z życia publicznego.

Grażyna Błęcka-Kolska pierwszy raz o śmierci córki. "Była dla mnie wszystkim". Założyła fundację jej imienia

Chcecie znów zobaczyć aktorkę na szklanym ekranie?
Więcej o:
Komentarze (17)
Grażyna Błęcka-Kolska zagra w filmie byłego męża. "To uruchomi bolesne wspomnienia z prywatnego życia"
Zaloguj się
 • Gość: piotr

  Oceniono 19 razy 13

  Bardzo lubie I cenie p. Grazyne. To bardzo dobra aktorka I wspaniala , ciepla kobieta. Rozumiem jej bol po stracie dziecka . Przytulam Pania bardzo mocno.

 • kalusiakalusia22

  Oceniono 14 razy 10

  Super aktorka !!

 • Gość: mor

  Oceniono 10 razy 6

  no bo co tu dużo mówić - p, Grażyna najlepiej odtwarza role u swojego męża/ ex-męża !!! ich współpraca zawsze mnie zadziwiała i zachwycała !!!

 • Gość: Kaska

  Oceniono 10 razy 4

  To będzie na pewno dobry scenariusz, oby realizacja filmu nie okazała się klapą. Tak mało jest w Polsce ambitnych aktorów i w sumie filmów...

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 3

  Uwielbiam jej role smutne ze stracila corke

 • Gość: ggg

  Oceniono 2 razy 2

  Kolski cwany. dobrze wybrał temat.

 • christ potter

  0

  Po 9 latach małżeństwa z mężem z trójką dzieci mój mąż zaczął wychodzić z innymi damami i pokazał mi zimną miłość, kilkakrotnie groziło mnie rozwód, kiedy chciałem zapytać go o jego romans z innymi panienkami, Byłem całkowicie zdewastowany I zdezorientowany, dopóki stary przyjaciel mnie nie opowiedział mi o lekarzach miłosnych o imieniu DR Goko, którzy pomagają ludziom w ich związku i ich małżeństwie, wprowadza mnie do tego lekarza, który naprawdę pomaga mi, kiedy skontaktowałem się z nim, dostał mojego męża z powrotem w ciągu 48 godzin, więc zaczął przepraszać, teraz przestał wychodzić z damami, a on jest ze mną na dobre i na prawdę. Skontaktuj się z tym lekarzem miłości w związku z małżeństwem i problemem i znajdź wszelkiego rodzaju problemy, które okazują się trudne do rozwiązania i będzie dla nich trwałym rozwiązaniem. Oto jego adres e-mail, (dr.gokosspiritualcaster@gmail.com możesz go dodać do whatsapp i viber +2348056398964 Powodzenia wszystkim

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX